Bartłomiej Walas będzie gościem Forum Promocji Turystycznej

archiwum POT

Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej będzie gościem Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez portal WaszaTurystyka.pl. Będzie on również uczestnikiem jednej z dwóch debat Forum. Kulminacyjnym punktem programu Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 27 października w hotelu Bellotto w Warszawie, będzie debata poświęcona następującym tematom: Jak finansować promocję na poziomie ogólnokrajowym? Jak skutecznie promować nie tylko Polskę, ale i produkty turystyczne? Jak powinna wyglądać współpraca między organizacjami promocyjnymi a branżą turystyczną?
Oprócz prezesa Bartłomieja Walasa w debacie udział wezmą: Marcin Mączyński (Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego), Jerzy Szegidewicz (Instytut Gospodarki Turystycznej), Dariusz Wojtal (Polska Izba Turystyki), Krzysztof Piątek (Neckermann Polska), Marek Migdal (Forum Turystyki Regionów i wiceprezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej), Bojan Baketa (dyrektor warszawskiego biura Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji).

Forum będzie spotkaniem osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.
Forum będzie okazją do zapoznania się z osiągnięciami w dziedzinie promocji turystycznej na wielu poziomach w Polsce i za granicą, miejscem wymiany pomysłów i wiedzy na temat sposobów promowania produktów turystycznych, obiektów, miast, regionów, krajów.
Na spotkanie mające charakter interdyscyplinarny organizatorzy zaprosili uznanych ekspertów i praktyków z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują własne doświadczenia, dobre praktyki. Będzie to okazja do dyskusji nad możliwością przeniesienia niektórych z nich na rynek polski lub lokalny.
Forum będzie też miejscem do wymiany poglądów na temat promocji między branżą turystyczną i samorządowcami oraz organizacjami i urzędnikami odpowiedzialnymi za promocję turystyczną, okazją do przedstawienia potrzeb i oczekiwań wielu stron.