Austriacki region wprowadził narzędzie do rezerwacji online dla biur podróży

Austria.info

System rezerwacji noclegów wprowadzony w tym roku przez region Saalbach-Hinterglemm podaje Informacje o miejscach noclegowych aktualizowane na żywo i umożliwia uzyskanie 10 proc. prowizji. Biura podróży mogą korzystać z narzędzia online po rejestracji.

Austriackie regiony narciarskie zaczynają powoli przygotowania do zbliżającej się zimy. Z tego powodu prezentowanych jest wiele nowości i udogodnień przeznaczonych również dla biur podróży. W tym roku region Saalbach-Hinterglemm wprowadza narzędzie usprawniające rezerwację online z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych informacji, m.in. prowizji.

Wyszukiwarka i rezerwacje online

Dostępne na stronie www.saalbach.com nowe narzędzie Travel Agent Booking Tool pozwoli biurom podróży usprawnić proces wyszukiwania miejsc noclegowych pod kątem potrzeb klienta. Oprogramowanie Travel Agent Booking Tool oferuje biurom podróży możliwość zarezerwowania pokoi online bezpośrednio w obiektach noclegowych, automatycznie uwzględniając 10-procentową zniżkę.

Klienci mogą być obsługiwani bezpośrednio w biurze. Można również od razu sprawdzić, jaką liczbą miejsc dysponuje dany obiekt. Po dokonaniu rezerwacji widoczna jest wysokość prowizji. Rezerwacje dokonywane są na bieżąco przez internet.

Aby korzystać z systemu, należy pobrać, wypełnić i podpisać, a następnie odesłać na adres [email protected] umowę dostępną do pobrania na stronie. Po sprawdzeniu zamieszczonych danych w umowie, biuro otrzymuje mailem dane do logowania. Przy pierwszym logowaniu należy zmienić hasło, login pozostaje bez zmian.