Asiste Travel zaprasza biura podróży na cykl spotkań

fot. archiwum Asiste

ASISTE travel trade marketing & events to firma założona przez Katarzynę Borucką-Nadolną, działająca od początku bieżącego roku. Zajmuje się marketingiem B2B w turystyce oraz organizacją roadshow dla biur podróży z udziałem podmiotów zagranicznych; destynacji, regionów, DMC, sieci hotelowych i firm ubezpieczeniowych. Firma zaprasza na cykl spotkań w sześciu miastach w Polsce.

Dopełnieniem działalności jest reprezentacja DMC z Bliskiego Wschodu: Jordanii, Omanu i Arabii Saudyjskiej na rodzimym rynku. ASISTE stworzyła Katarzyna Borucka-Nadolna, związana od 22 lat z branżą turystyczną, a poprzednio przez ponad 8 lat z TSS Polska – kooperacją niemieckich biur podróży.

ASISTE realizuje długofalowe działania promocyjne wśród polskich biur podróży i touroperatorów dla klientów, takich jak: VIVA Hotels &Resorts czy Mc Parking.

W marcu tego roku odbył się pierwszy roadshow a niebawem, pod koniec września rozpoczyna się kolejny w Gdańsku 26 września, Warszawie 27 września i Łodzi 28 września.

Kolejna edycja obejmuje południową Polskę: 18 października – Wrocław, 19 października – Katowice i 20 października – Kraków.

Partnerami najbliższych spotkań są: Curacao Tourist Board Europe, Princess Hotels& Resorts, Saksonia, Hanse Merkur, DMC Sharing Holidays z Malty, DMC Saudi Silk Road z Arabii Saudyjskiej oraz DMC Hussam Tours z Jordanii i Omanu.

Spotkania dla przedstawicieli branży są bezpłatne a rejestracji można dokonać na stronie https://asiste.pl/rejestracja-roadshow-2022/