Apartamenty w Krakowie – bądź gościem Agnieszki Radwańskiej

mat.pras.

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery. Tenisistka zakończyła karierę sportową w listopadzie 2018 roku, z powodu problemów zdrowotnych i braku możliwości rywalizowania na kortach na swoim wysokim poziomie, do którego przyzwyczaiła fanów.

To finalistka Wimbledonu, mistrzyni turnieju WTA Finals z 2015 roku, zdobywczyni 20 tytułów w turniejach WTA. Jej sportowe osiągnięcia to nie koniec ambicji i chęci rozwijania się. Choć Agnieszka zapowiada, że zostaje w tenisie, choć w innej formie niż czynna zawodniczka, znalazła miejsce także na nowy biznes.

W lipcu 2018 roku otworzono AGA Tenis Apartments – luksusowe apartamenty na Starym Mieście w Krakowie. Obiekt znajduje się przy jednokierunkowej uliczce, przysłowiowy rzut beretem od krakowskiego Rynku czy dworca kolejowego i Galerii Krakowskiej. To znakomita lokalizacja dla osób, które chcą mieć wszędzie blisko, a jednocześnie nocować w obiekcie położonym w spokojnej części miasta.

agatenisapartments krakow

fot. Recepcja / AGA Tenis Apartments

AGA Tenis Apartments – apartamenty w Krakowie

Agnieszka Radwańska postawiła na nawiązania do swojej kariery. Obiekt składa się z dziesięciu nowoczesnych apartamentów, których nazwy i wystrój są inspirowane miejscami i turniejami, w których tenisistka osiągnęła największe sukcesy w swojej karierze. Przy ulicy Krótkiej 4 można więc przenocować w apartamentach Wimbledon, Singapur, Tokio, Sydney, Miami, Tianjin, Montreal, Stambuł, Dubaj czy Bejing (Pekin).

Wystrój każdego z mieszkań to idealnie pasujące do siebie elementy. Zainwestowano w sprzęty i meble wysokiej klasy, zadbano o każdy szczegół. Nad aneksem kuchennym osadzono gabloty, w których wiszą rakiety, z których Agnieszka Radwańska korzystała w trakcie turniejów. W drugiej gablocie, w salonie, zobaczyć można oryginalne stroje tenisowe, w których Radwańska grała na turniejach oraz inne pamiątki, takie jak zdjęcia, turniejowe akredytacje, gadżety związane z turniejami itp.

agatenisapartmentskrakow

fot. Apartament Wimbledon / AGA Tenis Apartments

Oryginalny tenisowy wystrój wzbogacony jest o wielkoformatowe fotografie Agnieszki Radwańskiej z turniejów, piłeczki tenisowe czy elementy nawiązujące swoim stylem i charakterem do miast, w których rozgrywane są turnieje. Widoczny na powyższym zdjęciu apartament Wimbledon nie bez powodu łączy kolory biały i zielony. Fani tenisa doskonale wiedzą, że Wimbledon to zielone korty trawiaste i tradycyjnie białe stroje wszystkich tenisistów biorących udział w tym wspaniałym sportowym wydarzeniu.

Goście mogą korzystać w apartamentach z bezpłatnej klimatyzacji i bezpłatnego sejfu. Nawiązaniem do światowych standardów są płatne barki, w których dostępne są piwa z lokalnych browarów, napoje i słone przekąski. W recepcji goście mogą wybrać również bardzo dobre wino, w zależności od swojego gustu.

dsc 0514

fot. Apartament Tokyo / AGA Tenis Apartments

Mówiąc o recepcji nie sposób nie wspomnieć o dodatkowych atrakcjach dla gości, które wliczone są w cenę pobytu. Goście mogą korzystać w godzinach pracy recepcji z groty solnej i sali mini fitness. To wspaniały sposób na relaks po korzystaniu z licznych atrakcji Krakowa i okolic. Właściwości zdrowotne groty solnej są nie do przecenienia, dlatego warto skusić się na seans dla relaksu, zdrowia i naładowania akumulatorów nową energią.

Warto dodać, że w apartamentach Wimbledon i Beijing goście mają do dyspozycji prywatną saunę infrared, która zwłaszcza jesienią i zimą będzie przyjemnym urozmaiceniem pobytu w AGA Tenis Apartments.

grota solna agatenisapartments

fot. grota solna: Agnieszka Radwańska i Dawid Celt / AGA Tenis Apartments

Goście korzystając z apartamentów Agnieszki Radwańskiej mogą poczuć się jak na światowych turniejach, na których króluje tenis i sportowa atmosfera. Nowoczesne wyposażenie apartamentów pozwala na bardzo wygodny wypoczynek i otoczenie się komfortem na światowym poziomie.

Czy właścicielka odwiedza swoje apartamenty? Przy odrobinie szczęścia można ją od czasu do czasu spotkać w AGA Tenis Apartments. Agnieszka angażuje się w swoją nową inicjatywę i co jakiś czas uzupełnia gabloty nowymi pamiątkami, które znalazła w swoich bogatych zbiorach.

Odwiedzenie aparthotelu to nie lada gratka dla fanów tenisistki, ale również dla osób, które chciałyby po prostu skorzystać z obiektu, w którym wszystko zapięte jest na ostatni guzik.

Zapraszamy do Krakowa!

Więcej informacji i zdjęć na stronie https://agatenis-apartments.com/apartamenty

AGA Tenis Apartments, ul. Krótka 4, 31-149 Kraków