Anex Tour wchodzi na polski rynek. W 2023 chcą obsłużyć 200 tys. klientów

Tureckie biuro podróży w ostatnich dniach zorganizowało wydarzenie dla branży turystycznej, które miało na celu zapoczątkowanie działalności w Polsce. W trakcie jego trwania zaprezentowano i ogłoszono plany touroperatora na ten rok.

W wydarzeniu zorganizowanym przez Anex Tour udział wzięło ponad 500 osób, a wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele agencji turystycznych, hotelarze, linie lotnicze, jak również przedstawiciele firmy z innych rynków. Touroperator przygotował dla swoich gości szereg niespodzianek między innymi występ zespołu Hunter i Terytoria Cover Band oraz koncert Krzysztofa Zalewskiego. Spotkanie poprowadził znany konferansjer Conrado Moreno.

Podczas wydarzenia ogłoszone zostały najbliższe plany touroperatora. Miniony rok był najlepszy w historii dla biura, które wysłało na wakacje około 20 tys. osób. W 2023 chcą obsłużyć 200 tys. klientów.

Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy Touroperator w historii oferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boingami 777.