Amelia Tomasevic będzie gościem Forum Promocji Turystycznej

materiały prasowe

Jedna z największych w Europie specjalistek ds. hotelarstwa będzie gościem I Forum Promocji Turystycznej. Dr Amelia Tomasevic opowie o tym, w jaki sposób chorwaccy przedsiębiorcy współpracują z sektorem publicznym przy promocji turystycznej.

Dobre praktyki ze świata to temat jednej z sesji wykładów na I Forum Promocji Turystycznej, wydarzeniu organizowanym przez redakcję portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Już za niewiele ponad miesiąc w Pałacu Prymasowskim spotkają się polscy i zagraniczni eksperci ds. promocji turystycznej. Seria prezentacji, pytań, odpowiedzi i debat będzie okazją do ogólnopolskiej dyskusji o kierunku strategii promocyjnej w polskiej turystyce.

Udział w forum potwierdziła m.in. Amelia Tomasevic z Zagreb Tourist Board. Jest to międzynarodowa ekspert ds. hotelarstwa, z rozległym doświadczeniem we współpracy promocyjnej z instytucjami państwowymi.

Amelia Tomasevic ma doktorat z ekonomii turystyki, była mi.n. menadżerem PR w hotelu InterContinental w Zagrzebiu, dyrektorem biura podróży w Atenach, menedżeren marketingu w hotelu Esplanade w Zagrzebiu, dyrektorem generalnym hotelu Esplanade, wieloletnim członkiem zarządu Zagrzebskiej Izby Turystyki, jest konsultantką Quality in Tourism – Hotels&Destinations.

Pracowała z grupie rządowej nad strategią turystyczną Chorwacji, przygotowywała programy dla szkolnictwa turystycznego i hotelarskiego. Była prezesem Rady Hotelarzy Zagrzebia i województwa zagrzebskiego, jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menadżerów Hoteli, członkiem zarządu IH&RA (International Hotel and Restaurant Association). Jest wykładowcą z dziedziny hotelarstwa i marketingu na uczelniach na wszystkich kontynentach.

Z Amelią Tomasevic i innymi gośćmi I Forum Promocji Turystycznej będzie można spotkać się już 27 października w Pałacu Prymasowskim. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do rejestracji online:
https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/