Amadeus rozszerza współpracę z CWT

CWT, światowy lider w zakresie zarządzania podróżami służbowymi, jest jedną z pierwszych firm wdrażających program Amadeus NDC [X] i jego aktywnym uczestnikiem.

CWT korzysta z nowego interfejsu Travel API z obsługą NDC, aby testować przetwarzanie treści NDC w swoich wewnętrznych systemach. Firma wdroży rozwiązanie Amadeus Selling Platform Connect z obsługą NDC, umożliwiające korzystanie z treści NDC wraz z innymi dotychczasowymi opcjami podróży. Wdrożenie rozwiązań opartych na protokole NDC polepszy doświadczenia związane z rezerwacją usług turystycznych i przyczyni się do realizacji strategii „B2B4E” (business to business for employees) firmy CWT.Ponadto – aby kontynuować swój globalny rozwój – firma CWT postanowiła rozszerzyć wdrożenie rozwiązania Amadeus cytric Travel o kolejne rynki, dzięki czemu jej klienci zyskają możliwość personalizacji rozwiązań, aby zapewnić zgodność wszystkich rezerwacji z korporacyjną i lokalną polityką podróży służbowych, a jednocześnie ułatwić udzielanie akceptacji wyjazdów.

Ilia Kostov, wiceprezes Amadeus odpowiedzialny za współpracę z globalnymi firmami zarządzającymi podróżami i amerykańskimi biurami podróży służbowych, powiedział: „Podobnie jak dla CWT naszym celem jest tworzenie pozytywnych doświadczeń podróżnych i uważamy, że w dzisiejszych czasach rozwój technologii jest kluczowym warunkiem do osiągnięcia tego celu. Amadeus inwestuje w badania i rozwój więcej niż jakikolwiek inny dostawca technologii dla branży turystycznej, co potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój technologii i najbogatszej oferty, która odpowiada na potrzeby osób podróżujących służbowo zarówno obecnie, jak i w przyszłości.”

Rozwiązanie cytric wpisuje się w cel firmy CWT, jakim jest wzbogacenie podróży służbowych o szeroki wybór opcji podróżnych oferowanych w ramach platformy Amadeus Travel Platform, w tym biletów lotniczych i kolejowych oraz ofert hotelowych.

Vince Chirico, wiceprezes ds. sieci globalnej i partnerów technologicznych w firmie CWT, dodał: „Nasi klienci ufają, że zapewnimy osobom podróżujących za ich pośrednictwem jak najlepsze doświadczenia, a technologia odgrywa kluczową rolę w spełnianiu tej obietnicy. Dzięki współpracy z firmą Amadeus, obejmującej wspólną pracę nad nowymi rozwiązaniami i treściami takimi jak NDC, jesteśmy w stanie wdrażać technologię niezbędną do podnoszenia komfortu związanego z podróżami służbowymi.”

Ponadto nowy interfejs użytkownika w rozwiązaniu cytric, testowany obecnie przez firmę CWT, zapewni podróżnym bezproblemową obsługę podczas samej podróży. Interfejs ten współpracuje z każdym rodzajem urządzeń, a jednocześnie jest dostosowany do rynków lokalnych dzięki wyjątkowym funkcjom i treściom dopasowanym do konkretnych rynków.

CWT skorzysta również z zaawansowanych opcji integracji rozwiązania cytric, które umożliwią połączenie tego rozwiązania z platformą RoomIt firmy CWT, aby rozszerzyć i uprościć ogólny proces kupowania usług turystycznych.