Airberlin kusi nagrodami polskie firmy

Linia lotnicza airberlin ogłosiła nową specjalną promocję dla wszystkich polskich firm rejestrujących się jesienią tego roku po raz pierwszy do programu airberlin business points.
Te nowe firmy członkowskie z Polski, które odbędą jeden lot powrotny lub dwa loty w jedną stronę w okresie od 1 września do 31 grudnia 2015 roku zostaną nagrodzone 1000 punktów, co odpowiada jednemu lotowi nagrodzie na Europejskiej trasie.
airberlin business points to specjalnie dostosowany dla firm darmowy program bonusowy, który umożliwia im zbieranie cennych punktów za podróże służbowe każdego pracownika. Rejestracja jest bezpłatna, a bilety-nagrody można rezerwować maksymalnie trzy godziny przed odlotem, w zależności od dostępności. Jednocześnie, każdy pracownik może nadal zbierać mile z programem lojalnościowym airberlin topbonus.
Christoph Horak, Country Manager Polska w airberlin, powiedział: „Widzimy wiele polskich firm i osób podróżujących służbowo na pokładzie samolotów airberlin, nie tylko z Warszawy, Krakowa i Gdańska, ale również z Berlina-Tegel, korzystających z naszej szerokiej międzynarodowej sieci połączeń. Rejestracja w naszym programie business points pozwala firmom zamienić punkty na loty nagrody. Jest to dodatkowa możliwość generowania oszczędności kosztów podróży, niezależnie od tego, czy lot jest zarezerwowany przez spółkę zarządzającą podróżami danej firmy, czy za pośrednictwem airberlin.com.”
Warunki jesiennej promocji:
Okres rejestracji: 1 września – 30 listopada 2015
Okres podróży: 1 września – 31 grudnia 2015
Rejestracja jest możliwa w każdej chwili na stronie businesspoints.airberlin.com, wpisując specjalny kod promocyjny BPEEAU15 do formularza rejestracji online. Nowe firmy uczestnicy programu muszą być zarejestrowane w Polsce.
Szczegółowe informacje dotyczące programu business points, jak i ogólne warunki oraz więcej informacji można znaleźć pod adresem businesspoints.airberlin.com.
POWIĄZANE WPISY
4 lutego 2026
Marcin Kubrak obejmuje stanowisko prezesa Enter Air. Do zarządu dołączy Konrad Dymowski
Rada Nadzorcza Enter Air podjęła uchwały dotyczące zmian personalnych w zarządzie spółki,…
0 Komentarzy1 Minuty
4 lutego 2026
Lotnisko w Babimoście z ponad 3 tys. pasażerów w styczniu. Mniej podróżnych niż rok temu, ale szykują się zmiany
Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost obsłużył w styczniu 2026 roku 3064 pasażerów w ruchu…
0 Komentarzy1 Minuty
3 lutego 2026
Katowice Airport inwestuje w bezpieczeństwo. Nowa baza ułatwi pracę służb i poprawi komfort podróży
Katowice Airport otworzyło nowoczesną bazę dla służb technicznych. Obiekt obejmuje biura,…
0 Komentarzy2 Minuty
3 lutego 2026
Wkrótce rusza III tura ferii zimowych. Ryanair podpowiada, dokąd lecieć z regionalnych lotnisk
Od 16 lutego 2026 roku w wybranych województwach rozpocznie się III tura ferii zimowych.…
0 Komentarzy3 Minuty
3 lutego 2026
Malaysia Airlines i Singapore Airlines finalizują partnerstwo
Malaysia Airlines i Singapore Airlines ogłosiły sfinalizowanie partnerstwa biznesowego.…
0 Komentarzy2 Minuty
28 stycznia 2026
Zimowe wyjazdy w góry dostępne z całej Polski. FlixBus oferuje połączenia do Zakopanego, Słowacji i Czech
Podróżni planujący ferie zimowe mogą korzystać z rozbudowanej siatki połączeń FlixBusa,…
0 Komentarzy2 Minuty
28 stycznia 2026
Ryanair zatrudni 120 osób w Krakowie i Katowicach. Dni otwarte odbędą się w lutym
Ryanair planuje zatrudnienie 120 nowych pracowników obsługi naziemnej i pasażerskiej w…
0 Komentarzy1 Minuty
26 stycznia 2026
Ryanair opublikował wyniki finansowe za III kwartał 2026 roku. Linia obsłużyła 47,5 mln pasażerów
Silny popyt i wyższe ceny biletów pozwoliły Ryanair zwiększyć przychody w III kwartale…
0 Komentarzy3 Minuty
22 stycznia 2026
FlixBus przejmuje Flibco. Firma wzmacnia pozycję w segmencie transferów lotniskowych
FlixBus przejmuje większościowy pakiet udziałów w Flibco, platformie transferów…
0 Komentarzy3 Minuty









