Air France i KLM kuszą członków programu Flying Blue

W sezonie letnim linie Air France i KLM przygotowały nagrody dla podróżnych, którzy przystąpią do programu Flying Blue. Nowi członkowie otrzymają 1000 Mil powitalnych oraz kupon na darmową kawę lub inny napój do wykorzystania przed wylotem z Lotniska Chopina w Warszawie. Promocja potrwa do 19 sierpnia.
1000 Mil powitalnych otrzymają osoby, które zapiszą się do programu między 15 lipca a 19 sierpnia poprzez stronę https://www.flyingblue.com/join-flyingblue.html i podczas rejestracji podadzą kod promocyjny „WWPL”. Dodatkowe Mile zostaną odnotowywane na koncie nowego członka po odbyciu minimum 1 przelotu. Osoby podróżujące liniami Air France KLM z Warszawy otrzymają w prezencie od Flying Blue również kupony na kawę lub inny napój, po które można zgłaszać się do biura Air France KLM na Lotnisku Chopina (promocja dotyczy osób, które przystąpiły do Flying Blue po 15 lipca 2015). Akcja jest realizowana we współpracy z pięcioma kawiarniami na warszawskim lotnisku z sieci SO! COFFEE, Flying Bistro i Voyage Cafe.
Główną zaletą Flying Blue jest to, że Mile można gromadzić jak i wykorzystywać przede wszystkim na przeloty nagrodowe, korzystając z ogromnej siatki połączeń lotniczych na całym świecie oferowanej przez Air France KLM i 35 linii partnerskich. Milami Flying Blue można m.in. zapłacić za wygodniejsze miejsce w samolocie lub szereg prezentów dostępnych na stronie Flying Blue Store (store.flyingblue.com). Można również w ten sposób opłacić specjalny dodatkowy posiłek tematyczny „à la carte” lecąc linią KLM (4 200 Mil), wstęp do poczekalni biznesowej w Paryżu (od 3 500 Mil) czy przewóz pupila (transport kota samolotem z Amsterdamu do Barcelony to koszt 4 000 Mil). Natomiast za 10 000 Mil można zabrać dodatkowy bagaż do 23 kg na trasie z Europy do Stanów Zjednoczonych.
POWIĄZANE WPISY
20 marca 2026
Ponad 150 kierunków na lato 2026 w siatce połączeń PPL
Sezon letni 2026 otwiera szerokie możliwości podróży. Polskie Porty Lotnicze zaoferują…
0 Komentarzy4 Minuty
18 marca 2026
Nowe partnerstwo Ryanair: Vola i Fru ułatwią rezerwacje lotów
Ryanair ogłosił nową umowę partnerską z platformami turystycznymi Vola i Fru,…
0 Komentarzy2 Minuty
16 marca 2026
Wizz Air połączy Gdańsk z Warną w Bułgarii
Linia lotnicza Wizz Air uruchomi nowe bezpośrednie połączenie z Gdańska do Warny w…
0 Komentarzy1 Minuty
13 marca 2026
Rzeszów-Jasionka podsumowuje lato 2025 podczas uroczystej gali: 358 tys. pasażerów i nagrody dla partnerów
Blisko 140 przedstawicieli branży turystycznej spotkało się w Hotelu Bristol w Rzeszowie,…
0 Komentarzy3 Minuty
13 marca 2026
Wizz Air wraca do Polski z subskrypcją MultiPass. Stała cena lotów przez 12 miesięcy
Wizz Air ponownie uruchomił w Polsce subskrypcję Wizz MultiPass, która pozwala podróżnym…
0 Komentarzy2 Minuty
12 marca 2026
Letni rozkład lotów Ryanaira z Wrocławia: 50 kierunków, w tym cztery nowe trasy
Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Wrocławia na sezon 2026, obejmujący 50 kierunków, w…
0 Komentarzy2 Minuty
11 marca 2026
„Elegancja jest podróżą” – Air France rusza z nową kampanią reklamową
Air France startuje z nową międzynarodową kampanią reklamową, która pokazuje markę jako…
0 Komentarzy1 Minuty
11 marca 2026
Rekordowy luty na lotnisku w Pyrzowicach. Port obsłużył 382 882 pasażerów
Port Lotniczy im. Wojciecha Korfantego w Pyrzowicach podsumował ruch pasażerski w lutym…
0 Komentarzy2 Minuty
10 marca 2026
PPL: Polskie lotniska biją europejskie wyniki – 66 mln pasażerów w 2025 r.
Dzisiaj, podczas konferencji prasowej, Polskie Porty Lotnicze podały wyniki za 2025 r.…
0 Komentarzy6 Minuty










