Agnieszka Puszczewicz zakłada firmę consultingową The Grey Lab

Agnieszka Puszczewicz, dotychczasowa dyrektorka chorwackiego ośrodka promocji w Warszawie, przedstawiła w mediach społecznościowych swój nowy projekt zawodowy. Bazuje on na jej dotychczasowym doświadczeniu zarówno w turystyce, jak i public relations oraz marketingu.

Nowy brand The Gray Lab by Agnieszka Puszczewicz jest butikową agencją zajmującą się travel consultingiem. Jej szeroka oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów z branży turystycznej, które potrzebują połączenia praktycznego doświadczenia wyniesionego z branży turystycznej, kontaktów biznesowych, jak i kreatywnego podejścia PR-u i marketingu.

„Chciałam kontynuować swoją dotychczasową pracę, dlatego stworzyłam firmę, za którą stoją doświadczenie, jakość, ale i radość tworzenia łamiąca stereotypy. Zapraszam do współpracy biura podróży, branże MICE, organizacje turystyczne, media oraz wszystkich tych, dla których ważny jest ciągły rozwój turystyki” powiedziała Agnieszka Puszczewicz.

Puszczewicz zamierza kontynuować dotychczasową współpracę zarówno z Chorwacją, jak i Polską, ale w Jej najbliższych planach jest dalszy rozwój, o którym poinformuje w stosownym czasie.