Nowy hotel Radisson powstanie w Ustroniu Morskim

Radisson Hotel Group ogłasza podpisanie umowy na realizację Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie. Tym nowym projektem grupa odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na hotele w miejscowościach wypoczynkowych. Będzie to 23. obiekt grupy w Polsce.
Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie zostanie otwarty w 2025 roku i będzie posiadał 187 apartamentów z obsługą o powierzchni do 67m² oraz 89 pokoi gościnnych lub studiów. Wiele apartamentów posiada aneks kuchenny, a większość pokoi wychodzi na Morze Bałtyckie.
W ośrodku znajdzie się restauracja całodzienna z tarasem zewnętrznym, restauracja specjalistyczna i bar. Do dyspozycji gości jest duże spa, centrum odnowy biologicznej i fitness, a pokój gier dopełnia całości. Na potrzeby spotkań i imprez, trzy sale konferencyjne można połączyć w jedną dużą przestrzeń konferencyjną o powierzchni 276 m².
Ustronie Morskie to nadmorski kurort w województwie zachodniopomorskim w pobliżu Kołobrzegu, poszukiwane miejsce wypoczynku na plaży przez krajowych i zagranicznych podróżnych. Do miejscowości można łatwo dojechać samochodem, a hotel będzie posiadał parking dla gości.
„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia naszej koncepcji Radisson serviced-apartment w Polsce wraz z Hastenverd Group i VHM Hotel Management. Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie jest przeznaczony dla rodzin i par, które szukają komfortu domowego podczas podróży. Projekt jest uzupełnieniem obecności na wybrzeżu Bałtyku i wzmacnia naszą wiodącą pozycję w segmencie wypoczynkowym w Polsce” – mówi Valerie Schuermans, Vice President Business Development, Radisson Hotel Group.
„Z siedmioma hotelami i prawie 1.800 pokojami, Radisson Hotel Group jest wiodącą międzynarodową firmą hotelarską na polskim rynku w kurortach, z obecnością w kluczowych destynacjach, takich jak między innymi Sopot, Zakopane, Szklarska Poręba i Kołobrzeg” – dodaje.
Radisson Hotel Group rozszerza swoją obecność na Wybrzeżu Bałtyckim
POWIĄZANE WPISY
29 kwietnia 2026
Nowy etap dla Capo Boi na Sardynii. FMTG przejmuje resort i planuje inwestycje
Grupa Falkensteiner Michaeler Tourism przejęła Resort Capo Boi na południu Sardynii i…
0 Komentarzy2 Minuty
29 kwietnia 2026
Accor ze wzrostem przychodów w I kwartale 2026 roku
Accor zakończył pierwszy kwartał 2026 roku z przychodami na poziomie 1 313 mln euro, co…
0 Komentarzy4 Minuty
29 kwietnia 2026
Wizz Air świętuje rok programu Customer First Compass
Wizz Air przedstawił podsumowanie pierwszego roku realizacji planu transformacji Customer…
0 Komentarzy3 Minuty
22 kwietnia 2026
Zmiany w IGHP. Julia Groblewska nową dyrektorką regionalną w województwie łódzkim
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego 21 kwietnia powołała Julię Groblewską na…
0 Komentarzy1 Minuty
20 kwietnia 2026
Najlepsze hotele w Polsce wybrane. Znamy wyniki Travelist Hotel Star 2026
Znamy wyniki tegorocznej edycji Travelist Hotel Star 2026. Wyróżnienia przyznane przez…
0 Komentarzy3 Minuty
20 kwietnia 2026
IGHP: słabszy marzec w hotelach. Prognozy na majówkę umiarkowane
Umiarkowane ożywienie w segmencie biznesowym i wyraźne osłabienie w hotelach…
0 Komentarzy6 Minuty
20 kwietnia 2026
Spadek przyjazdów na Cypr w marcu
Mimo spadków przyjazdów na Cypr w marcu br., turyści z Polski nadal są na drugim miejscu…
0 Komentarzy1 Minuty
17 kwietnia 2026
Rusza Meet Hiszpania Road Show 2026. Spotkania odbędą się w czterech polskich miastach
Cztery miasta, cztery spotkania i jeden kierunek – Hiszpania. W dniach 20-23 kwietnia…
0 Komentarzy2 Minuty
17 kwietnia 2026
Google Trends 2026: city breaki biją rekordy, a psy i koty wchodzą na pokład
Dane z Google Trends za ostatnie miesiące pokazują wyraźną zmianę w zachowaniach…
0 Komentarzy3 Minuty










