KLM połączy Amsterdam z Liberią w Kostaryce

Linie KLM od najbliższego sezonu zimowego wzbogaci swojąofertę o stolicę kostarykańskiej prowincji Guanacaste – Liberię.
Teraz pasażerowie KLM będą mieli do dyspozycji loty już do dwóch miast w Kostaryce – do San José oraz Liberii. Loty z Amsterdamu do Liberii będą odbywały się cztery razy w tygodniu, z międzylądowaniem w stolicy kraju – San José.
Na nowej trasie podróżni polecą „Dreamlinerem” Boeing 787-9. Grupa Air France KLM jest liderem w przewozach do Ameryki Środkowej, Południowej i na wyspy karaibskie, oferując loty z Europy do blisko 30 miast w tym regionie.
Na nowej trasie do Liberii, dostępnej od 29 października będą realizowane połączenia we wtorki, piątki, soboty i niedziele, według następującego rozkładu: wylot z Amsterdamu (lotnisko Schiphol) o godzinie 11:35 i przylot do San José o 17:15 tego samego dnia, następnie ten sam samolot wystartuje z San José o godzinie 19:15, aby wylądować w Liberii o 20:10.
Lot powrotny z Liberii zaplanowano bezpośrednio do Amsterdamu (bez stopu w San José). Odlot odbędzie się o godzinie 21:15, z lądowaniem w Amsterdamie o 13:20 następnego dnia.
Do Liberii poleci Boeing 787-9 „Dreamliner” w konfiguracji trzech klas podróży (30 miejsc w World Business Class, 45 miejsc w Economy Comfort oraz 219 miejsc w Klasie Ekonomicznej).
POWIĄZANE WPISY
4 lutego 2026
Lotnisko w Babimoście z ponad 3 tys. pasażerów w styczniu. Mniej podróżnych niż rok temu, ale szykują się zmiany
Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost obsłużył w styczniu 2026 roku 3064 pasażerów w ruchu…
0 Komentarzy1 Minuty
3 lutego 2026
Katowice Airport inwestuje w bezpieczeństwo. Nowa baza ułatwi pracę służb i poprawi komfort podróży
Katowice Airport otworzyło nowoczesną bazę dla służb technicznych. Obiekt obejmuje biura,…
0 Komentarzy2 Minuty
3 lutego 2026
Wkrótce rusza III tura ferii zimowych. Ryanair podpowiada, dokąd lecieć z regionalnych lotnisk
Od 16 lutego 2026 roku w wybranych województwach rozpocznie się III tura ferii zimowych.…
0 Komentarzy3 Minuty
3 lutego 2026
Malaysia Airlines i Singapore Airlines finalizują partnerstwo
Malaysia Airlines i Singapore Airlines ogłosiły sfinalizowanie partnerstwa biznesowego.…
0 Komentarzy2 Minuty
28 stycznia 2026
Zimowe wyjazdy w góry dostępne z całej Polski. FlixBus oferuje połączenia do Zakopanego, Słowacji i Czech
Podróżni planujący ferie zimowe mogą korzystać z rozbudowanej siatki połączeń FlixBusa,…
0 Komentarzy2 Minuty
28 stycznia 2026
Ryanair zatrudni 120 osób w Krakowie i Katowicach. Dni otwarte odbędą się w lutym
Ryanair planuje zatrudnienie 120 nowych pracowników obsługi naziemnej i pasażerskiej w…
0 Komentarzy1 Minuty
26 stycznia 2026
Ryanair opublikował wyniki finansowe za III kwartał 2026 roku. Linia obsłużyła 47,5 mln pasażerów
Silny popyt i wyższe ceny biletów pozwoliły Ryanair zwiększyć przychody w III kwartale…
0 Komentarzy3 Minuty
22 stycznia 2026
FlixBus przejmuje Flibco. Firma wzmacnia pozycję w segmencie transferów lotniskowych
FlixBus przejmuje większościowy pakiet udziałów w Flibco, platformie transferów…
0 Komentarzy3 Minuty
20 stycznia 2026
LOT odpowiada na potrzeby pasażerów. Zimowa siatka połączeń obejmuje popularne regiony narciarskie
Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do zimowych podróży, oferując połączenia do miast…
0 Komentarzy3 Minuty









