35. edycja Meet the Bidder: wydarzenie zgromadziło 40 wystawców z całego świata

fot. MTB

W minioną środę, 20 marca 2024 roku, odbyła się 35. edycja Meet the Bidder, przyciągając 40 wystawców z różnych zakątków świata. Wydarzenie odbyło się w hotelu Arche Krakowska w Warszawie przyciągając 70 menedżerów turystyki wyjazdowej z Polski. Partnerem wydarzenia zostało Visit Hungary, który powrócił z tytułem Destination Partner.

Meet the Bidder spring edition odbył się 20 marca 2024 w hotelu Arche Krakowska w Warszawie, który po raz kolejny był partnerem wydarzenia.

W wydarzeniu wzięli udział profesjonalni usługodawcy z całego świata, specjalizujący się w segmentach MICE i zrównoważonego rozwoju.
Przedstawiciele pochodzili m.in. z Albanii, Austrii, Bułgarii, Brazylii, Cypru, Estonii, Grecji, Hiszpanii, Francji, Indii, Izraela, Jordanii, Kambodży, Korei Południowej, Kuby, Laosu, Mauritiusa, Malezji, Mjanmy, Niemiec, Omanu, Portugalii, USA, Singapuru, Sri Lanki, Słowenii, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji, Wietnamu, Węgier, Włoch oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Strefa Premium

Wśród Wystawców Meet the Bidder spring edition znalazło się czterech, którzy witali uczestników przy Premium Deck:

  • Destination Partner: Visit Hungary,
  • Host Hotel Partner: ARCHE Hotel Krakowska,
  • DMC VAS GROUP z ofertą na Bałkany z Albanią na czele i z ofertą na Austrię,
  • Solmelia Hotels International z Bułgarii.

Dostali oni możliwość promocji przy większych stołach, których tło stanowiła specjalna, podświetlana ścianka reklamowa z indywidualnym brandingiem. Reprezentanci Premium mieli też większą liczbę gwarantowanych spotkań i możliwość udziału dwóch osób oraz prezentacji krótkiego filmu reklamowego na forum.

Meet the Bidder skierowany jest do przedstawicieli branży turystycznej, a w szczególności organizatorów wyjazdów motywacyjnych, luksusowych i biznesowych. Obecni też byli planerzy z agencji eventowych i organizatorzy wyjazdów szytych na miarę. Podczas rund spotkaniowych w ciągu całego dnia uczestnicy odbyli ponad 650 spotkań tego dnia.

Atrakcje towarzyszące Meet the Bidder

Pierwsze 20 osób, które pojawiły się 20 marca i odbyły minimum 15 spotkań z wystawcami, otrzymało gwarantowane nagrody z Cafeterii Nagród. Znalazły się wśród nich zaproszenia do kina, na musical i na drinki do wybranych restauracji.

Po raz kolejny odbyła się gra Travel Experience Invitations, w której można było zdobyć wiele atrakcyjnych zaproszeń do podróży, ufundowanych przez Wystawców w kategoriach, na przykład:

  • Let’s Taste – zaproszenie do restauracji Amar Beirut w Fabryce Norblina
    w Warszawie,
  • Let’s Enjoy – wycieczka po Muskacie dla dwóch osób z trzech noclegami w pięciogwiazdkowych hotelach wraz z oglądaniem delfinów od Zahara Tours,
  • Let’s Stay – voucher na pobyt w H-Hotel w Paryżu, sześć nocy w Premium Beach Hotel w Albanii od VAS GROUP, Program z pięcioma noclegami w Indiach od Hi Tours DMC,
  • Let’s Fly – voucher na przelot na trasie europejskiej od Polskich Linii Lotniczych LOT.

Konferencja prasowa

W godzinach porannych odbyła się konferencja prasowa podsumowująca wydarzenie MISF i przedstawiająca projekt Green Transformation Book (osiągnięcia firm w ramach ESG i Sustainability z udziałem przedstawicieli ambasad, Biur Promocji Regionów, mediów. Obecni też byli hotelarze i przedstawiciele linii lotniczych.

Pre i post events

Event rozpoczął się już 19 marca powitalnym drinkiem dla wszystkich Wystawców. Rozmowy w miłej atmosferze zakończyły się networkingową kolacją powitalną.

Dla wielu wystawców udział w Meet the Bidderze wiąże się z pierwszą wizytą w Polsce. Jeśli byli już wcześniej w naszym kraju, często nie mieli czasu na jego poznanie, dlatego organizatorzy umożliwili im zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. Chętni Wystawcy skorzystali z zaproszenia na spacer po Łazienkach Królewskich połączonych ze zwiedzaniem Starego Miasta.

Partnerzy wydarzenia

Destination Partner – Visit Hungary

Visit Hungary zaprasza do współpracy przy organizowaniu nieoczywistych wyjazdów motywacyjnych, korporacyjnych i prywatnych eventów na Węgrzech.

Host Hotel Partner – Arche Hotel Krakowska 

Partnerem medialnym była Wasza Turystyka.