Zmiany kadrowe w Louvre Hotels Group

Listę zmian otwiera ważny transfer Iwony Janosiewicz – na początku października objęła stanowisko Cluster General Managera multibrandowego obiektu Louvre Hotels Group zlokalizowanego przy ulicy Towarowej w Warszawie i obejmującego hotele marek Première Classe, Campanile i Golden Tulip wraz z centrum konferencyjnym i zapleczem gastronomicznym.

Janosiewicz to profesjonalistka od dwudziestu lat związana z branżą, która dotychczas rozwijała swoją karierę w ramach grupy hotelowej Orbis/Accor i od 2016 roku piastowała stanowisko General Managera hotelu Mercure Wrocław Centrum. Jest pionierką zrównoważonego podejścia do gastronomii w polskim hotelarstwie, która dała się poznać branży z pracy na rzecz ograniczenia marnowania żywności w obiektach hotelowych. Jej bogate doświadczenie zawodowe i zaangażowana postawa stanowią dla LHG wielki atut w realizacji celów rozwojowych grupy.
Od października naprzeciw nowych wyzwań stanął również Revenue Manager warszawskiego kompleksu hotelowego Jakub Duda, który zachowując swoją dotychczasową pozycję i obowiązki, objął stanowisko Area Revenue Managera odpowiedzialnego za zarządzanie przychodami większości obiektów Louvre Hotels Group w Polsce.
Jego wiedza, umiejętności i doświadczenie zostaną zaangażowane do rozwoju PRME – globalnego projektu dedykowanego rozwojowi zarządzania przychodami w Louvre Hotels Group. Duda związany jest z grupą od 2014 roku.
Z kolei Mateusz Walaszek awansował na Rooms Division Managera warszawskiego kompleksu hotelowego. W toku kariery w Louvre Hotels Group rozwijał swoje kompetencje od szeregowego pracownika recepcji przez kierownika zmiany i Front Office Managera aż po dyrektora hotelu Première Classe Warszawa. Doskonała znajomość wszystkich aspektów funkcjonowania działu, nad którym objął kierownictwo, wspaniale przygotowała go do przyjęcia nowych obowiązków i realizowania stojących przed nim ambitnych celów.
Jakub Goliński związał się z Louvre Hotels Group w 2015 roku i przeszedł całą ścieżkę awansów w dziale Front Office aż po kierownika recepcji w hotelu Campanile Warszawa. Dotychczasowe zaangażowanie i sukcesy otworzyły przed nim drogę dalszego rozwoju w ramach grupy. Od października przejął obowiązki Mateusza Walaszka jako Manager hotelu Première Classe zlokalizowanego w warszawskim obiekcie multibrandowym.
Zmiany kadrowe i awanse w Louvre Hotels Group w ostatnich miesiącach 2021 roku objęły nie tylko warszawski kompleks hotelowy. Z początkiem listopada w uznaniu dotychczasowych sukcesów na nowe stanowisko mianowany został Mateusz Lewandowski, związany z LHG od 2012 roku. Jako Deputy Director of Sales Poland będzie czuwał nad dalszym wzmocnieniem pozycji rynkowej polskich hoteli grupy.
Louvre Hotels Group prezentuje pierwszy w Europie hotel z oznaczeniem Smart Inside
POWIĄZANE WPISY
30 stycznia 2026
Merigo zaprasza na 10. edycję cyklu szkoleń dla branży turystycznej. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie
Merigo zaprasza przedstawicieli branży turystycznej do udziału w jubileuszowej, 10.…
0 Komentarzy1 Minuty
29 stycznia 2026
Fru wprowadza nową subskrypcję. Upgrade pozwoli podróżnym zaoszczędzić i zapewni ochronę przy odwołaniu lotu
Fru wprowadza roczną subskrypcję Upgrade, która umożliwia podróżnym oszczędzanie na…
0 Komentarzy1 Minuty
29 stycznia 2026
Nowe sklepy Baltony na Lotnisku Chopina w Gdańsku. Butik La Maison du Luxe wzmocni ofertę premium
Baltona, jedna z największych polskich sieci sklepów w portach lotniczych, otworzyła na…
0 Komentarzy2 Minuty
28 stycznia 2026
Zmiany w Novotel Warszawa Centrum: Anna Kwiatek-Skok zastępczynią dyrektora, Kamil Bienias przejmuje jej stanowisko
Novotel Warszawa Centrum wprowadza zmiany w kierownictwie hotelu. Na zastępczynię…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Grupa Arche inwestuje na Śląsku. Elektrociepłownia Zabrze i dawna elektrownia Renarda zyskają nowe życie
Grupa Arche kontynuuje rozwój inwestycji na Śląsku, koncentrując się na rewitalizacji…
0 Komentarzy4 Minuty
22 stycznia 2026
Accor podsumował 2025 rok i ogłosił plany na kolejne lata
Accor podsumował 2025 rok i przedstawił plany na kolejne lata. W minionym roku do sieci…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
Sieć B&B Hotels Polska podsumowała 2025 rok: ekspansja, modernizacje oraz inicjatywy ekologiczne
Rok 2025 zapisał się w działalności B&B Hotels Polska jako czas rozwoju i inwestycji,…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
IGHP: grudzień w hotelach umiarkowany, a cały 2025 rok oceniony przez branżę jako udany
Grudzień 2025 roku przyniósł hotelarzom umiarkowane, choć lepsze niż przed rokiem wyniki…
0 Komentarzy6 Minuty
21 stycznia 2026
PKO Bank Polski wraz z eSky uruchamiają wspólną usługę do rezerwacji podróży
PKO Bank Polski i eSky.pl uruchamiają nową usługę „Podróże z eSky”. Dzięki niej klienci…
0 Komentarzy1 Minuty










