Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 30 czerwiec 2017 00:40

Uroczysko Siedmiu Stawów najlepszym BOUTIQE SPA

Napisane przez MG
Uroczysko Siedmiu Stawów najlepszym BOUTIQE SPA archiwum Uroczysko Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów zwyciężyło w 11. edycji SPA PRESTIGE AWARD, w kategorii BOUTIQE SPA. Hotel wygrał dzięki głosom internautów, jak również Jury Konkursowego, które wizytowało hotel.

SPA by L’Occitane w Uroczysku Siedmiu Stawów to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku.Zabiegi opierają się na technikach manualnych, które zostały doprowadzone do perfekcji. Stosowane są tu wyłącznie naturalne metody poprawy zdrowia i wyglądu, bazując na najwyższej jakości naturalnych składnikach.

Tomasz Majszyk, dyrektor hotelu, powiedział: „Na doskonałe SPA powinny składać się: wyjątkowa przestrzeń, bardzo dobre wyposażenie oraz wysokiej jakości marka kosmetyczna, na której wykonywane są zabiegi. Wszystkie te elementy znajdziemy w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel. Spa by L’Occitane to prawdziwa kraina relaksu, połączenie komfortu z ekologicznym i holistycznym dbaniem o zdrowie i urodę”.

Strefa SPA, gdzie goście mogą kompleksowo zadbać o ciało i zmysły, stanowi dopełnienie pejzaży i wyjątkowej architektury. Na strefę SPA składają się: cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Uroczysko jest wymarzonym miejscem dla osób, które chcą holistycznie dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Na terenie obiektu znajdują się także: basen, jacuzzi, sale do treningu personalnego i cardio oraz studio masażu zdrowotnego. Co istotne – dba się tu o gości całościowo, dobierając do preferencji osób dedykowane zabiegi, rodzaj odpoczynku czy też menu np. dietetyczne, bezglutenowe, dla kobiet w ciąży.

Usytuowanie obiektu jest wyjątkowe, bowiem położony jest on na terenie objętym ochroną przyrody (program Natura 2000), którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków zwierząt. Za szczególnie cenne uznano tutaj: bogatą szatę roślinną, faunę motyli oraz zespół ptaków leśnych. Uroczysko rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku.

Zdrowa kuchnia, bazuje tu na lokalnych, wysokiej jakości produktach naturalnych. Menu inspirowane jest głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. Różnorodne pakiety pobytowe dają możliwość pełnej regeneracji sił fizycznych ale również odpoczynku mentalnego, beztroskiego relaksu w cieniu renesansowego zamku z wyjątkową historią, którą właściciele chętnie opowiadają gościom.

www.uroczysko7stawow.plwww.uroczysko7stawow.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.