W katalogach TUI już lato

Nowością w ofercie touroperatora są wyjazdy na grecką wyspę Karpathos oraz do regionu Chania na Krecie.
TUI rozpoczęło sprzedaż oferty First Minute. Przy wczesnej rezerwacji, do końca grudnia, obowiązuje: rabat do 30 proc, cena dla dziecka od 599 zł oraz bezpłatna zmiana rezerwacji. Pełna oferta First Minute znajduje się na stronie www.tui.pl oraz w systemie rezerwacyjnym.
TUI przygotowało trzy nowe katalogi: TUI Family, TUI Samolotem oraz TUI Samochodem.
Katalog TUI Family, jak nazwa wskazuje, przygotowany został z myślą o rodzinach i zawiera ofertę wakacji z polskojęzyczną animacją dla dzieci – TUI Family Club (dawniej kluby Scan Holiday), z animacją międzynarodową – TUI best Family oraz animacją sportową – TUI MAGIC LIFE. Są w nim także hotele z atrakcjami wodnymi, wyselekcjonowane obiekty ze względu na atrakcyjną plażę oraz hotele dopasowane do potrzeb osób podróżujących z dziećmi. Wiele obiektów posiada atrakcyjne ceny dla dziecka, już od 599 zł.
Katalog TUI Samolotem, przygotowany dla szerszej grupy klientów – par, rodzin i osób podróżujących w grupach, zawiera hotele w 28 kierunkach czarterowych, ofertę wycieczek objazdowych TUI Zwiedzanie oraz obiekty Premium.
Katalog TUI Samochodem z kolei zawiera ofertę w krajach europejskich, gdzie można wybrać się na własną rękę.
Dla osób, które szukają wyjazdów o nietypowej długości pobytu, touroperator przygotował połączenia 2 razy w tygodniu w wybranych destynacjach. Elastyczne terminy wylotu klienci odnajdą w ofercie następujących kierunków: Kreta Heraklion i Chania, Riwiera Turecka, Rodos, Kos, Bułgaria Burgas oraz Teneryfa i Fuerteventura.
Na wakacje z TUI klienci mogą wylecieć z 11 portów lotniczych na terenie Polski. Są to lotniska w: Bydgoszczy, Gdańsku, Lublinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.
POWIĄZANE WPISY
4 grudnia 2025
Anex Tour Poland szkoli agentów w Marsa Alam
W dniach 30 listopada - 4 grudnia 2025 roku w Marsa Alam odbyło się wydarzenie branżowe…
0 Komentarzy1 Minuty
3 grudnia 2025
Kiwi.com: Polska wśród najpopularniejszych kierunków świątecznych w Europie
Tegoroczny sezon świąteczny przynosi Polsce wzrost ruchu turystycznego, a liczba…
0 Komentarzy2 Minuty
2 grudnia 2025
eSky: Wenecja, Malta i Teneryfa najpopularniejszymi kierunkami na przełomie roku
Zbliżający się przełom roku to okres zwiększonego zainteresowania wyjazdami…
0 Komentarzy2 Minuty
28 listopada 2025
Gala Exim Tours 2025 zgromadziła agentów i partnerów branży turystycznej w Warszawie
W Warszawie odbyła się Gala Exim Tours 2025, która zgromadziła agentów, partnerów oraz…
0 Komentarzy1 Minuty
26 listopada 2025
eSky: Rekordowe zainteresowanie wyjazdami na jarmarki bożonarodzeniowe. Budapeszt, Praga i Wiedeń w czołówce
Grudzień otwiera dla turystów jeden z najbardziej atrakcyjnych okresów wyjazdowych -…
0 Komentarzy3 Minuty
25 listopada 2025
Wakacje.pl: Przełom listopada i grudnia najtańszym momentem na podróż. Ceny wyjazdów o 30 proc. niższe niż w święta
Wakacje.pl: Przełom listopada i grudnia najtańszym momentem na podróż. Ceny wyjazdów o 30…
0 Komentarzy3 Minuty
24 listopada 2025
Black Week 2025: Skyscanner podpowiada, jak szukać najlepszych ofert
Nadchodzący Black Week ponownie przyciąga uwagę podróżnych, a Skyscanner prezentuje…
0 Komentarzy2 Minuty
24 listopada 2025
Kiwi.com: Po otwarciu Wielkiego Muzeum Egipskiego wzrosło zainteresowanie lotami do Kairu
Otwarcie Wielkiego Muzeum Egipskiego w Kairze wywołało wyraźny wzrost zainteresowania…
0 Komentarzy1 Minuty
24 listopada 2025
Travelist.pl: Polacy coraz wcześniej rezerwują wyjazdy na lato 2026. Bałtyk pozostaje liderem
Polscy turyści coraz wcześniej planują wakacyjny wypoczynek. Jak wynika z danych portalu…
0 Komentarzy3 Minuty










