Voyage Privé wszedł do Belgii

Voyage Privé, internetowy klub podróży, otworzył swój oddział w Belgii. Jest to 7. rynek, na którym działa firma. Łączna liczba członków klubu osiągnęła już 15,8 mln osób. W Polsce w ostatniego kwartale liczba polskich użytkowników zwiększyła się o 40 proc.
Voyage Privé to internetowy klub podróży, który proponuje klientom wyjazdy do wyselekcjonowanych 4 i 5 gwiazdkowych hoteli. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju kolejnym etapem ekspansji francuskiej firmy było uruchomienie oddziału w Belgii. Zarząd Voyage Privé zdecydował o rozpoczęciu działalności w tym kraju ze względu na jego potencjał, a także bliskość i podobieństwo do rynku macierzystego.
Polski oddział Voyage Privé, który funkcjonuje od dwóch lat, odnotował w ciągu ostatniego kwartału przyrost klubowiczów o 40 proc. Również coraz więcej hoteli z Polski rozpoczyna współpracę z firmą i udostępnia swą ofertę poprzez klub Voyage Privé. Do grona prezentowanych obiektów dołączyły już hotele Belvedere i Litwor w Zakopanem, Zamek na Skale w Trzebieszowicach, Villa Hoff w Trzęsaczu, Copernicus w Toruniu czy Aparthotel Flinski Sport & Spa w Świeradowie-Zdroju.
Jakub Puchałka, dyrektor zarządzający Voyage Privé Polska, powiedział: „Korzyści ze współpracy Voyage Privé Group i hoteli są obopólne. Z jednej strony prezentujemy naszym klubowiczom ofertę pobytów w nietuzinkowych obiektach, co stanowi inspirację do krótszych i dłuższych wyjazdów. Z drugiej strony pomagamy zwiększyć hotelom ich obłożenie w niższym sezonie. Dodatkowo spontaniczny charakter zakupów sprawia, że dla hotelu są to w większości nowi goście. Mamy więc zarówno zadowolonego ze zniżki klubowicza, jak i hotelarza, który ma szansę pozyskać nowych klientów.”
Voyage Privé specjalizuje się w sprzedaży ekskluzywnych ofert turystycznych, które bazują na wyselekcjonowanych hotelach 4 i 5 gwiazdkowych. Są one dostępne w najlepszej na rynku cenie, niższej od standardowych stawek od 30 proc. do 70 proc.. System sprzedaży flash sales oznacza, że oferta dostępna jest w ograniczonym czasie, tj. przez 7 dni na wyłączność.
POWIĄZANE WPISY
4 grudnia 2025
Anex Tour Poland szkoli agentów w Marsa Alam
W dniach 30 listopada - 4 grudnia 2025 roku w Marsa Alam odbyło się wydarzenie branżowe…
0 Komentarzy1 Minuty
3 grudnia 2025
Kiwi.com: Polska wśród najpopularniejszych kierunków świątecznych w Europie
Tegoroczny sezon świąteczny przynosi Polsce wzrost ruchu turystycznego, a liczba…
0 Komentarzy2 Minuty
2 grudnia 2025
eSky: Wenecja, Malta i Teneryfa najpopularniejszymi kierunkami na przełomie roku
Zbliżający się przełom roku to okres zwiększonego zainteresowania wyjazdami…
0 Komentarzy2 Minuty
28 listopada 2025
Gala Exim Tours 2025 zgromadziła agentów i partnerów branży turystycznej w Warszawie
W Warszawie odbyła się Gala Exim Tours 2025, która zgromadziła agentów, partnerów oraz…
0 Komentarzy1 Minuty
26 listopada 2025
eSky: Rekordowe zainteresowanie wyjazdami na jarmarki bożonarodzeniowe. Budapeszt, Praga i Wiedeń w czołówce
Grudzień otwiera dla turystów jeden z najbardziej atrakcyjnych okresów wyjazdowych -…
0 Komentarzy3 Minuty
25 listopada 2025
Wakacje.pl: Przełom listopada i grudnia najtańszym momentem na podróż. Ceny wyjazdów o 30 proc. niższe niż w święta
Wakacje.pl: Przełom listopada i grudnia najtańszym momentem na podróż. Ceny wyjazdów o 30…
0 Komentarzy3 Minuty
24 listopada 2025
Black Week 2025: Skyscanner podpowiada, jak szukać najlepszych ofert
Nadchodzący Black Week ponownie przyciąga uwagę podróżnych, a Skyscanner prezentuje…
0 Komentarzy2 Minuty
24 listopada 2025
Kiwi.com: Po otwarciu Wielkiego Muzeum Egipskiego wzrosło zainteresowanie lotami do Kairu
Otwarcie Wielkiego Muzeum Egipskiego w Kairze wywołało wyraźny wzrost zainteresowania…
0 Komentarzy1 Minuty
24 listopada 2025
Travelist.pl: Polacy coraz wcześniej rezerwują wyjazdy na lato 2026. Bałtyk pozostaje liderem
Polscy turyści coraz wcześniej planują wakacyjny wypoczynek. Jak wynika z danych portalu…
0 Komentarzy3 Minuty










