Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 19 wrzesień 2019 18:00

Wizz Air Najlepszym Niskokosztowym Przewoźnikiem Roku 2019

Napisane przez MG
Wizz Air Najlepszym Niskokosztowym Przewoźnikiem Roku 2019 archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air została uznana Najlepszym Niskokosztowym Przewoźnikiem Roku 2019 podczas gali Aviation Industry Awards Europe, w ramach Air Convention Europe 2019 w Wilnie. W głosowaniu dotyczącym komercyjnych linii lotniczych na świecie wzięło udział ponad 150 000 osób.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy ponad 37 milionów pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air zbudowanej z 151 miejsc w 44 krajach. To o 16 proc. więcej w porównaniu z poprzednim rokiem.

József Váradi, prezes Wizz Air Holding, powiedział: „Tytuł Najlepszego Niskokosztowego Przewoźnika w 2019 roku to wyraz uznania ze strony naszych klientów i dla nas ogromny zaszczyt. To kolejne wyróżnienie przyznane niedługo po otrzymaniu nagród: dla Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, Linii Lotniczej 2019 Roku oraz Siedmiu Gwiazdek w rankingu bezpieczeństwa. Ta nagroda jest dowodem na to, że jesteśmy na właściwej drodze, a ciężka praca i poświęcenie niesamowitego zespołu WIZZ są doceniane przez wielu naszych pasażerów. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal oferować możliwie najniższe ceny i rozwijać siatkę połączeń zwiększając możliwości podróży lotniczych mając na celu rozbudowę floty do 300 nowoczesnych samolotów.”