Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 06 wrzesień 2019 09:36

Ryanair – więcej lotów z Krakowa do Barcelony i Bari

Napisane przez MG
Ryanair – więcej lotów z Krakowa do Barcelony i Bari archiwum Ryanair

Linia lotnicza poinformowała o zwiększeniu częstotliwości lotów z Krakowa do Barcelony (do 5 x tygodniowo) i Bari (do 4 x tygodniowo) w ramach letniego rozkładu lotów z Polski na 2020.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty z Krakowa do Barcelony oraz Bari aż do października 2020 roku, a także oczekiwać jeszcze tańszych lotów. W ofercie Ryanaira na lato 2020 znajdzie się 35000 dodatkowych miejsc.

David O’Brien z Ryanaira powiedział: „Cieszymy się z dalszej ekspancji Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i wprowadzamy do naszej oferty na lato 2020 dodatkowe loty z Krakowa do Barcelony i Bari.Pasażerowie z Małopolski będą mieli do dyspozycji na lato 2020 pięć lotów tygodniowo na trasie Kraków – Barcelona oraz 4 loty tygodniowo na trasie Kraków – Bari. Zwiększenie częstotliwości rejsów nastąpi od marca 2020 roku, a do sprzedaży trafi 35.000 dodatkowych miejsc.
Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do grudnia 2019 roku już od 39 zł.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.