Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 05 wrzesień 2019 15:36

Lotnisko Chopina – prawie 2 mln pasażerów w sierpniu

Napisane przez MG
Lotnisko Chopina – prawie 2 mln pasażerów w sierpniu archiwum Lotniska Chopina w Warszawie

Z usług Lotniska Chopina skorzystało w sierpniu 1,93 mln podróżnych, tyko o 0,8 proc. więcej niż w ósmym miesiącu 2018 roku.

Od początku roku do końca lotnisko obsłużyło 12,4 mln osób, 0 ok.600 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Od początku roku z i do Lotniska Chopina w ruchu międzynarodowym z podróżowało ok. 11,3 mln osób, a w ruchu krajowym 1,1 mln.

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.