Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 25 lipiec 2019 12:44

Wizz Air zaprasza studentów do rywalizacji o bilety

Napisane przez MG
Wizz Air zaprasza studentów do rywalizacji o bilety archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air uruchamia dziś coroczny konkurs dla studentów - WIZZ Youth Challenge. Wizz Air zaprasza do międzynarodowej rywalizacji uczniów uczelni wyższych, aby zaprezentowali swoje predyspozycje biznesowe, wnikliwość, krytyczne myślenie oraz umiejętności rozwiązywania problemów, podejmując wyzwanie postawione przez zespół zarządzający Wizz Air.

W tegorocznej edycji promowane będą kreatywne, innowacyjne i unikalne pomysły nawiązujące do strategii zrównoważonego rozwoju Wizz Air, pomagające WIZZ utrzymać pozycję najbardziej ekologicznej linii lotniczej w Europie.

Zespoły studentów powinny zgłaszać udział, rejestrując się do 1 września 2019 roku na stronie https://www.wizzyouthchallenge.com/, na której znajdą dalsze informacje na temat przebiegu konkursu. Osoby zakwalifikowane do finału zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich pomysłów zespołowi kierowniczemu Wizz Air 14-15 października 2019 roku w Budapeszcie.

Zwycięzcy nie tylko otrzymają darmowe przeloty przez cały rok w siatce WIZZ liczącej ponad 650 połączeń do 147 miejsc, ale będą również świadkami wdrożenia ich rozwiązań w biznesie.

Zdobywcy drugiego i trzeciego otrzymają darmowy bilet powrotny do wybranego miejsca z oferty WIZZ.

Więcej informacji o WIZZ Youth Challenge dostępnych jest na www.wizzyouthchallenge.com

Stephen Jones, vice prezes i dyrektor zarządzający w Wizz Air powiedział: „WIZZ Youth Challenge to dla studentów wyjątkowa szansa sprawdzenia swoich umiejętności biznesowych w praktyce. Uczestnicy będą mieć szansę zdobycia nie tylko doświadczenia zawodowego, ale też niepowtarzalną okazję poznania branży lotniczej oraz otrzymania cennych wskazówek od kadry zarządzającej Wizz Air. Zrównoważony rozwój to dla nas bardzo ważny temat. Jesteśmy dumni z bycia najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie. Stale poszukujemy nowoczesnych koncepcji i rozwiązań dopełniających nasze dotychczasowe działania i wierzymy w innowacyjne pomysły przyszłych europejskich liderów biznesu.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.