Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 lipiec 2019 09:28

Condor atrakcyjny dla grup

Napisane przez MG
Condor atrakcyjny dla grup archiwum Condora

Linie lotnicze Condor oferują klientom na rynku polskim bardzo atrakcyjną procedurę grupową. Oferta dla grup, których podróż rozpoczyna się w Polsce dotyczy wszystkich tras dalekiego zasięgu Condora.

Zapytanie grupowe (dla minimum 10 podróżujących razem pasażerów) charakteryzuje się zupełnie innymi warunkami niż oferowane taryfy publikowane, dając organizatorom dużo więcej czasu na skompletowanie nazwisk wszystkich pasażerów oraz przesuwając i różnicując progi płatności.

W przypadku Condora na szczególną uwagę zasługuje elastyczne podejście (zarówno w kwestii ceny jak i wszelkich deadlinów) do każdego zapytania, zarówno w przypadku pojedynczych grup ad hoc jak i tzw łańcuchów grup.

Oferta dla grup, których podróż rozpoczyna się w Polsce dotyczy wszystkich tras dalekiego zasięgu Condora. Dzięki współpracy z przewoźnikami dolotowymi pasażerowie podróżują na jednym bilecie, wystawionym na całą trasę a bagaż nadany w Polsce nie musi być odbierany w niemieckim porcie przesiadkowym.

Warto podkreślić niezwykle atrakcyjną siatkę połączeń przewoźnika, oferującego połączenia z Frankfurtu (a w niektórych przypadkach także z Monachium I Dusseldorfu) do malowniczych miast w regionie morza Karaibskiego (m. in. Cancun, Punta Cana, Havana, Montego Bay), czy tak ciekawych miejsc jak Malediwy, Seszele czy Mauritius. Dokładając do tego liczne połączenia do Afryki (Kapsztad, Zanzibar, Mombasę czy Windhoek) oraz Stanów Zjednoczonych (m in Las Vegas, Seatle, Nowy Orlean czy Anchorage) Condor wydaje się bardzo atrakcyjnym wyborem zarówno dla tour operatorów jak i agentów MICE.

W kwestii oferty grupowej Condora zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.