Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 06 czerwiec 2019 22:36

Ryanair będzie latał z Wrocławia do Alicante również zimą

Napisane przez MG
Ryanair będzie latał z Wrocławia do Alicante również zimą archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair poinformowała, iż letnia trasa z Wrocławia do Alicante będzie dostępna również zimą. Połączenie będzie realizowane 2 rzy w tygodniu i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Ryanair od sezonu zimowego rozpocznie także loty do Odessy (2 razy w tygodniu). W Polsce Ryanair obsłuży w tym roku 12,7 miliona pasażerów.

Olga Pawlonka, dyrektor komunikacji Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach, powiedziała: „Cieszymy się, że trasa Wrocław – Alicante będzie kontynuowana także zimą. Z okazji ogłoszenia nowej zimowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty do września już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na www.ryanair.com do soboty (8 czerwca) do północy.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.