Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 kwiecień 2019 13:05

Polonus połączył Warszawę z Giżyckiem

Napisane przez MG
Polonus połączył Warszawę z Giżyckiem archiwum Polonusa

Polonus poszerzył swoją ofertę połączeń dalekobieżnych o nową linię łączącą Warszawę z Giżyckiem, przez Łomżę, Ruciane-Nida oraz Mikołajki.

Już 12 kwietnia rozpoczyna kursowanie nowa linia Polonus z Warszawy do Giżycka, przez Ostrów Mazowiecką, Łomżę, Kolno, Pisz, Ruciane-Nida, Uktę, Mikołajki, Ryn i Wilkasy. Nowoczesne i komfortowe autokary narodowego przewoźnika ruszą z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 7:00 by dotrzeć do celu już o godzinie 12:32.

Kurs powrotny do Warszawy będzie wyruszać z Giżycka o godzinie 14:10, aby o godzinie 19:45 dotrzeć do celu podróży.

W Warszawie oprócz Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia obowiązuje także przystanek ulokowany przy stacji metra Młociny. Stołeczne przystanki zapewniają możliwość wygodnej przesiadki do metra i dalszej podróży do dowolnego miejsca w mieście.

Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus, powiedział: „Przed sezonem wakacyjnym dokonujemy kolejnego wzmocnienia naszej oferty wprowadzając atrakcyjne połączenie na Mazury. W odpowiedzi na prośby naszych pasażerów postanowiliśmy otworzyć całoroczną linię łączącą Warszawę z niezwykle popularnym Giżyckiem. Na trasie mamy również wiele przepięknych miejscowości, takich jak Mikołajki, Ryn, Ukta, Wilkasy czy Ruciane-Nida. Jak zawsze startujemy z atrakcyjnymi cenami biletów zaczynającymi się już od 15 zł:”.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.