Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 05 kwiecień 2019 08:09

Ryanair w marcu punktualny w 94 proc.

Napisane przez MG
Ryanair w marcu punktualny w 94 proc. archiwum Ryanaira

W marcu 94 lotów wykonywanych przez samoloty Ryanaira było punktualnych. To o 10 punktów procentowych lepiej niż w marcu 2018 roku.

To również lepszy o 1 pkt proc. wynik niż w lutym. Punktualność prewoźnikajest na najwyższym poziomie od listopada 2017
Niedobory kadrowe wśród kontrolerów ruchu ATC spowodowały w marcu opóźnienia ponad 2,390 lotów (4 proc.)

Według opublikowanych przez Ryanaira miesięczne wyników „Rate My Flight”, 88 proc. z ponad 100 000 respondentów oceniło swój lot „doskonale/bardzo dobrze/dobrze”, pasażerowie wysoko ocenili również załogę pokładową (92 proc.), serwis na pokładzie (90 proc.), proces wejścia na pokład (83proc.) oraz wybór posiłków i napoi (82 proc.).

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: „Ryanair przewiózł w marcu ponad 10,9 miliona pasażerów, a nasza punktualność na ponad 59 800 lotów wyniosła 94 proc. Ryanair nadal jest liderem w kwestii punktualności pomimo niedoborów kadrowych wśród kontrolerów ruchu lotniczego ATC we Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii."

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.