Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 25 luty 2019 16:40

W Tłusty Czwartek w siedzibie DFDS rozdawane będą pączki

Napisał
W Tłusty Czwartek w siedzibie DFDS rozdawane będą pączki archiwum DFDS

W czwartek, 28 lutego, firma DFDS, będzie rozdawała pączki w Hammersmith Broadways, Londyn, aby uczcić polską tradycję Tłustego Czwartku.

Od 10:00 do 18:00, każdy będzie miał szansę na darmowego pączka.

Aby otrzymać darmowego pączka, wystarczy jedynie zapisać się do newslettera DFDS na https://www.dfdsseaways.pl/zapiszsienae-newslettery lub zrobić to na miejscu.

Zrób sobie pamiątkowe selfie z darmowym pączkiem i użyj hasztagu #DFDSPaczekDay oraz oznacz https://www.facebook.com/DFDSPL/ (DFDSPL).

Gdzie można otrzymać darmowego pączka?

Hammersmith Broadway
1A Beadon Rd, Hammersmith,
Londyn W6 8AB

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.