Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 04 luty 2019 12:36

Lotnisko w Krakowie – styczeń lepszy o 16 proc.

Napisane przez MG
Lotnisko w Krakowie – styczeń lepszy o 16 proc. archiwum Lotniska w Krakowie

W styczniu z usług lotniska w Krakowie skorzystało ponad 510 tys. pasażerów, o 16 proc. więcej niż w pierwszym miesiącu 2018 roku.

W styczniu ogłoszone zostały kolejne nowości w siatce krakowskiego lotniska - Bukareszt i Dubrownik - do których poleci w nadchodzących miesiącach LOT.

Narodowy przewoźnik poinformował także o zwiększeniu częstotliwości lotów do Chicago - z dwóch do trzech tygodniowo.

Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport, powiedział: „W styczniu z usług krakowskiego lotniska skorzystało 510 752 tysięcy pasażerów, to 16 proc. wzrost w stosunku do stycznia 2017 roku. Rosnące statystyki to potwierdzenie konsekwentnego budowania siatki połączeń, opartej o analizę trendów i potrzeb pasażerów.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.