Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 09 marzec 2017 12:44

Wizz Air połączy Katowice ze Splitem

Napisane przez MG
Wizz Air połączy Katowice ze Splitem archiwum Wizz Air

Od 18 czerwca Wizz Air uruchamia rejsy między Katowicami a Splitem. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu: w środy i w niedziele.

Samolot będzie startował z Katowic o godzinie 6:00, lądowanie w Splicie - o godzinie 7:45. Start ze Splitu o godz. 8:20, lądowanie w Katowicach spodziewany jest o godzinie 9:55.

Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport, powiedział: "Nowe połączenie węgierskiego przewoźnika z Katowice Airport do Splitu znakomicie uzupełnia naszą wakacyjną siatkę połączeń. Chorwacja od lat jest popularnym kierunkiem wyjazdów urlopowych wśród mieszkańców województwa śląskiego, dlatego jestem przekonany, iż nowa trasa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.