Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 23 luty 2017 19:14

Więcej lotów TAP Portugal z Warszawy do Lizbony

Napisane przez MG
Więcej lotów TAP Portugal z Warszawy do Lizbony archiwum TAP Portugal

Od 10 czerwca 2017 zwiększona zostanie liczba bezpośrednich rejsów z Warszawy do Lizbony z 7 do 9 tygodniowo w sezonie letnim. W soboty oraz niedziele będą odbywać się 2 połączenia dziennie.

Przeloty będą realizowane samolotami Airbus A319 oraz A320 zgodnie z poniższym rozkładem. Możliwe są doloty LOT-em z portów regionalnych. W związku z pracami modernizacyjnymi na Lotnisku Chopina w Warszawie w okresie 1-30 kwietnia 2017 anulowane zostały piątkowe rejsy TAP PORTUGAL z Warszawy do Lizbony.

W sobotę 29 kwietnia rejs TP1261 na tej trasie będzie obsługiwany Airbusem A330.

Bezpłatny nocleg w Lizbonie - program BOM DIA LISBOA

TAP PORTUGAL oferuje pasażerom podróżującym do Ameryki Północnej, Afryki i Ameryki Południowej, którzy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia, jeden bezłpłatny nocleg w Lizbonie. Od 1 kwietnia 2017 usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli oraz śniadanie (bez transferu lotnisko – hotel – lotnisko)

Ogólne zasady:
- usługa dostępna jest dla pasażerów indywidualnych posiadających bilet TAP na trasie z Polski via Lizbona do Ameryki Północnej, Afryki i Ameryki Południowej przy braku możliwości dalszego połączenia w tym samym dniu
- usługa dostępna jest dla wszystkich taryf publikowanych
- rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.