Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 01 kwiecień 2016 12:44

Emirates - więcej lotów do Londynu

Napisane przez MG
Emirates - więcej lotów do Londynu archiwum Emirates

Linie Emirates zapowiedziały uruchomienie dziesiątego codziennego połączenia do stolicy Wielkiej Brytanii od 1 października tego roku.

Nowe, czwarte już połączenie Emirates realizowane codziennie do portu lotniczego Gatwick, będzie stanowić uzupełnienie sześciu codziennych lotów na Heathrow i zwiększy łączną liczbę rejsów przewoźnika do Londynu do 70 tygodniowo.
Połączenie Dubaj-Londyn Gatwick będzie obsługiwane przez najnowocześniejszy samolot Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej, który oferuje osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 szerokich siedzeń w klasie ekonomicznej.

Hubert Frach, Divisional Senior Vice President Emirates, Commercial Operations, West, powiedział: „Linie Emirates zaczęły obsługiwać lotnisko Gatwick w lipcu 1987 roku i od tamtej pory przewiozły na trasie ponad 10 milionów pasażerów. Jako globalny ośrodek finansowy, biznesowy i turystyczny Londyn przyciąga podróżnych z całego świata. Zważywszy że Brytyjczycy stanowią największą społeczność zachodnią w Dubaju, nie dziwi fakt, że zapotrzebowanie na przeloty między Dubajem a pięcioma miastami w Wielkiej Brytanii, które obecnie obsługujemy, utrzymuje się na wysokim poziomie.”

Stewart Wingate, prezes lotniska Gatwick, dodał: „Cieszymy się z decyzji Emirates o wprowadzeniu czwartego codziennego połączenia z Gatwick do Dubaju. Nowe połączenie zostało otwarte ze względu na dobre wyniki Emirates na trasie Gatwick-Dubaj i rosnące zapotrzebowanie wśród pasażerów podróżujących zarówno w celach służbowych, jak i turystycznych. Pasażerowie Emirates oczekują wyjątkowej obsługi i światowej klasy infrastruktury, którą Gatwick może zapewnić. Czwarte codzienne połączenie do Dubaju uzupełnia rozbudowywaną siatkę połączeń długodystansowych z Gatwick, która w tym roku obejmuje już ponad 50 kierunków na całym świecie.”

Od 1 października 2016 roku rejs nr EK023 z Dubaju będzie realizowany o 9:50 z lądowaniem w Londynie o 14:30. Lot powrotny nr EK024 z Londynu zaplanowano na 16:50 z lądowaniem w Dubaju o 2:40 następnego dnia. Wczesna godzina przylotu umożliwi bezproblemową podróż do najważniejszych miast Bliskiego Wschodu, Azji Zachodniej i Dalekiego Wschodu.
.