Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 14 wrzesień 2015 17:13

Lufthansa - Wiodącą europejską linią lotniczą 2015

Napisane przez AG
Lufthansa - Wiodącą europejską linią lotniczą 2015 archiwum Lufthansy

Po raz piąty z rzędu Lufthansa została wyróżniona tytułem wiodącej europejskiej linii lotniczej ("Europe's Leading Airline") podczas gali World Travel Awards, która odbyła się 5 września na Sardynii. Światowi eksperci z dziedziny podróży i turystyki nagrodzili także Lufthansę tytułem „Europe's Leading Airline Lounge" za saloniki biznesowe na lotnisku we Frankfurcie.

Graham E. Cooke, prezes zarządu i założyciel World Travel Awards, powiedział: „To dla nas zaszczyt, że po raz kolejny mogliśmy przyznać Lufthansie tytuł wiodącej europejskiej linii lotniczej. W trakcie naszej 22-letniej historii, ten przewoźnik nieustannie był najbardziej innowacyjnym i wyprzedzającym trendy w europejskim lotnictwie, dlatego nie jest niespodzianką, że znów doceniliśmy osiągnięcia Lufthansy."

Jens Bischof, członek zarządu Lufthansa German Airlines i dyrektor handlowy Lufthansa Group, skomentował: „Od tego roku pasażerowie mogą w pełni czerpać korzyści z naszych wielomiliardowych inwestycji w jakość, produkt i usługi. Dzięki temu możemy nadal umacniać naszą wiodącą pozycję w grupie międzynarodowych linii lotniczych w kategorii premium."

W ostatnim czasie Lufthansa otrzymała także inną, ważną nagrodę. Podczas gali World Airline Awards w czerwcu zdobyła najwyższe laury w kategoriach „Najlepsza linia transatlantycka" i „Najlepsza linia zachodnioeuropejska". Lufthansa została także wyróżniona w kategorii „Najlepszy salonik Klasy Pierwszej na świecie". Business Travel Awards 2015 uhonorowały Lufthansę tytułem "Najlepszej linii krótkiego zasięgu".

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.