Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 06 sierpień 2015 17:01

Dublin – ponad 15 więcej pasażerów na lotnisku

Napisane przez MG
Dublin – ponad 15 więcej pasażerów na lotnisku archiwum Dublin Airport

Lotnisku w Dublinie przyjęło w I połowie roku o ponad 15 proc. więcej pasażerów niż w analogicznym okresie roku 2014.

Liczba pasażerów osiągnęło prawie 11,5 mln.

Dyrektor portu lotniczego w Dublinie, Vincent Harrison, powiedział: „Silny wzrost liczby pasażerów w pierwszych sześciu miesiącach tego roku wiąże się z zwiększeniem zdolności przewozowej na najpopularniejszych kierunkach oraz na pojawieniu się 22 nowych połączeń. Najbardziej oczywiście liczą się dla nas połączenia z Europy kontynentalnej oraz Wielkiej Brytanii, jednak szczególnie cieszy dynamik wzrostu liczby lotów międzykontynentalnych."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.