Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 03 grudzień 2013 11:07

Norwegian Cruise najlepszą linią wycieczkową

Napisane przez AG
Norwegian Epic w Miami Norwegian Epic w Miami archiwum Norwegian Cruise Line

Podczas uroczystej gali World Travel Awards, która odbyła się 30 listopada w Ad-Dauha w Katarze, przyznano liniom Norwegian Cruise Line tytuł najlepszej linii wycieczkowej.

Tytuł ten Norwegowie zdobyli drugi raz z rzędu. W głosowaniu wzięli udział pasażerowie oraz biura podróży z całego świata. Oprócz nagrody dla najlepszych linii pasażerskich na całym świecie Norwegian Cruise Line otrzymała również nagrodę Najlepszej linii wycieczkowej w Europie i najlepszą linią wycieczkową na Karaibach.
Podczas uroczystości prezes Norwegian Cruise Line, Kevin Sheehan powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni, że nasi partnerzy, ale i osoby prywatne na całym świecie ich zaufały naszym produktom i nagrodziły je tą nagrodą. To kolejny bodziec, by kontynuować powiększanie i unowocześnianie naszej floty. Nagroda to potwierdzenie, że jesteśmy wiodącą firmą w segmencie linii wycieczkowych. Niedługo do naszej floty dołączy nowy wycieczkowiec – Norwegian Gate, który będzie pływał na trasach Miami – Karaiby".

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.