Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 12 luty 2015 16:01

Ryanair będzie latał z Lublina do Dublina

Napisane przez AG
Ryanair będzie latał z Lublina do Dublina archiwum Ryanair'a

Samoloty linii lotniczej Ryanair rozpoczną rejsu na tej 25 października i będą operować dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

Ceny biletów z Lublina do Dublina zaczynają się już od 179 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty).

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała: „Ryanair z przyjemnością ogłasza uruchomienie długo wyczekiwanego połączenia z Lublina do Dublina. Loty na zieloną wyspę rozpoczną się 25 października i będą operować dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.