Tour Salon 2017 rozwija współpracę z POT

TOUR SALON wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną przygotowuje nowe punkty programu. W 2017 roku do Poznania wróci także Gala Złotych Certyfikatów POT.
Pierwszą z nowości, którą TOUR SALON przygotowuje wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną będzie konkurs „NEW TECH – NEW TRAVEL”.
Anna Myślak, dyrektor projektu, powiedziała: “Mając na uwadze rosnące znaczenie i wykorzystanie nowych technologii w turystyce zdecydowaliśmy, iż na TOUR SALONIE nie może zabraknąć rozwiązań, które mogą ułatwić podróżowanie, usprawnić zarządzanie podmiotom działającymi w turystyce, a także wspierać promocję branży.”
Laureatów poznamy podczas uroczystego otwarcia targów, w piątek 17 lutego 2017 o godz. 12.00. Uzupełnieniem konkursu będzie zorganizowana pod tą samą nazwą strefa ekspozycyjna, na której promowane będą nowe rozwiązania technologiczne dla turystyki. Dzięki temu wystawcy targów i profesjonalni zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z dobrymi praktykami w zakresie stosowania nowinek oraz poznać korzyści, jakie można osiągnąć z wykorzystania produktów nowych technologii w swojej działalności. Ta część ekspozycji ucieszy również miłośników podróży, którzy będą mogli wypróbować nowości, które pojawią się na rynku lub już są dostępne.
Wspólne działania POT i TOUR SALON będą również prowadzone podczas 3 edycji TOUR SALON Blog Meeting. Podczas dwóch dni targów odbywać się będą spotkania B2B polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej z wystawcami i profesjonalnymi zwiedzającymi. Ponadto w pierwszym dniu targów poznamy „Ambasadora Miejsca 2016 Roku”. Ogólnopolska akcja „Ambasador miejsca” trwa od 1 lipca br., a już 15 listopada ruszy tematyczny konkurs dla przedstawicieli blogosfery. W ramach projektu na Narodowym Portalu Turystycznym www.polska.travel pod wspólnym tytułem publikowane są teksty blogerów piszących o turystyce i internautów, którzy lubią podzielić się, osobistymi wrażeniami z podróży po Polsce. Na TOUR SALONIE poznamy najlepszego blogera lub blogerkę, który specjalizuje się w promocji naszego kraju.
To nie wszystkie wspólne działania Międzynarodowych Targów Poznańskich z Polską Organizacją Turystyczną. Na TOUR SALONIE ponownie poznamy laureatów XIV edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny w 2016 roku. –
Anna Myślak dodała: “Jesteśmy zaszczyceni, że tak ważne wydarzenie dla branży odbędzie się w Poznaniu. Certyfikaty POT są dla nas jak Oskary w branży filmowej.”
W piątek, 17 lutego 2017 roku podczas Uroczystego Wieczoru Branżowego targów odbędzie się Gala Złotych Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej, podczas której poznamy również najlepsze centra informacji turystycznej w Polsce – laureatów XII już edycji Konkursu na Najlepsze Centrum „it”. Już dziś organizatorzy szykują szereg atrakcji na ten wieczór.
POWIĄZANE WPISY
2 lutego 2026
Przez cały rok i na dłużej – Węgry rozpoczynają promocję w Polsce. W działaniach marketingowych pomoże agencja Kleber Group
Międzynarodowa agencja PR-owa Kleber Group ogłosiła nawiązanie współpracy z organizacją…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Łódź inwestuje w eventy. Fundusz Wsparcia Spotkań oferuje wsparcie organizatorom wydarzeń biznesowych
Łódź uruchamia nowy program wsparcia dla branży eventowej - Łódzki Fundusz Spotkań.…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Katar wzmacnia relacje z polskim rynkiem MICE i leisure
22 stycznia 2026 roku w Warszawie odbyło się branżowe spotkanie networkingowe Connect.…
0 Komentarzy2 Minuty
23 stycznia 2026
Dobry rok i długofalowa strategia. Polska stawia na jakość i zasięg
Polska turystyka ma za sobą wyjątkowo udany rok i wyraźnie patrzy w przyszłość. Coraz…
0 Komentarzy4 Minuty
23 stycznia 2026
Travelist: 10 miejsc w Polsce, które przyciągną turystów w 2026 roku
Magazyn Travelist opublikował listę 10 miejsc w Polsce, które w 2026 roku mogą…
0 Komentarzy8 Minuty
22 stycznia 2026
Zima na Mazowszu. Region pełen aktywności i lokalnych atrakcji
Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna rusza z projektem „Zima na Mazowszu”, który…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
Highline Warsaw wspiera WOŚP. Na Varso Tower powstanie panorama Warszawy z 25 tys. klocków Lego
Highline Warsaw włącza się w 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując…
0 Komentarzy1 Minuty
20 stycznia 2026
Polski startup rusza nad wody. Teraz wypożyczysz deskę SUP jednym kliknięciem
Po udanym teście nad Zalewem Żyrardowskim polski startup Zaklepuje.To rozpoczyna…
0 Komentarzy2 Minuty
19 stycznia 2026
Ferie z przewodnikiem po Lublinie. Startuje kolejna edycja spacerów miejskich
Od 1 lutego rusza kolejna edycja programu „Poznaj Lublin z Przewodnikiem” - cyklu…
0 Komentarzy2 Minuty










