Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 maj 2019 13:44

Wiosenne menu w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto

Napisane przez MG
Wiosenne menu w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto archiwum hotelu Mercure Kraków Stare Miasto

Do wiosenno-letnich kart wróciły klasyki z poprzednich lat, a także pojawiły się z całkiem nowe propozycje.

W restauracji WINESTONE hotelu Mercure Kraków Stare Miasto na stoły powróci sałatka z pieczonym kozim serem i gruszką, świeży makaron jajeczny z krewetkami i pomidorami czy pieczony kurczak zagrodowy bez GMO wraz z frytkami z batatów.

W nowej karcie mocno zaakcentowane zostaną ważne dla marki oraz gości dania regionalne, które w pełni oddają smaki regionu, pojawią się: kamień serów lokalnych z bundzem, gołką i serem kozim, genialna zupę z bryndzy czy krakowska maczanka.

Zgodnie z DNA marki Winestone sporą uwagę przy przygotowywaniu nowej karty poświęcono doborowi win. W nowej karcie pojawią się zarówno pozycje dobrze już znane gościom z poprzednich lat jak, nowe propozycje, a także wina z regionalnej, małopolskiej winnicy Chodorowa.

Na kolejny już sezon otwarta została hotelowa szklarnia. To właśnie w niej pracownicy hotelu zasadzili świeże zioła, które są wykorzystywane w części do przygotowywania dań w hotelowej kuchni. Dbanie o najmniejsze szczegóły, a także jakoś produktów jest dla kucharzy najważniejsze, a przez hotelowych gości doceniane.

Na talerzach w najbliższym czasie bedą królować szparagi.

Zielone, białe, idealne na śniadanie, obiad i kolację. Między 13 maja a 9 czerwca podbiją restaurację Winestone i podawane będą w towarzystwie koziego sera, kawioru z łososia albo steka T-bone.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.