Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 05 marzec 2019 11:35

Dubaj – otwarto najwyżej położoną restaurację na świecie

Napisane przez MG
Restauracja The Lounge Restauracja The Lounge archiwum DTCM

Nowo otwarta restauracja The Lounge w Burdż Khalifa mieści się na wysokości 575 metrów i oferuje wyjątkowe widoki na miasto i niezapomniane doznania kulinarne serwowane przez kucharzy Armani Hotel Dubai.

Na trzech piętrach – 152, 153 i 154, na wysokości 575 metrów została otwarta najwyżej na świecie położona restauracja The Lounge. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można odpocząć przy dźwiękach muzyki, degustując dania z hotelowej kuchni Armani Hotel Dubai.

The Lounge posiada również odkryty taras widokowy z imponującym widokiem na miasto. Z każdego z trzech poziomów – można podziwiać miasto z innej, niepowtarzalnej perspektywy.

Jest to obowiązkowa atrakcja dla wszystkich turystów odwiedzających Dubaj. W zależności od godziny, na odwiedzających czekają zróżnicowane atrakcje. Pomiędzy 12:30 a 16.00 turyści mogą podziwiać miasto, popijając pyszną herbatę. Od 17:30 do 19:00 w barze serwowane są przekąski. Od 19:30 do północy goście bawią się na wieczornych koktajlach. W The Lounge można też posłuchać muzyki na żywo granej przez międzynarodowych muzyków, artystów i DJ-ów.

W najwyżej położonej restauracji na świecie zestaw High Tea kosztuje 550 dirhamów (ok. 570 zł). W cenie jest herbata, świeże wypieki, deser i szklanka domowego napoju.

Rezerwacji w The Longue można dokonać na stronie www.burjkhalifa.ae

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.