Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 12 październik 2018 15:50

Festiwal Open Restaurants Jerusalem 2018

Napisane przez MG
Festiwal Open Restaurants Jerusalem 2018 archiwum GoIsrael

Wielkie święto miłośników kuchni izraelskiej - Open Restaurants - Urban Culinary Festivalodbędzie się w dniach 13-17 listopada 2018 w Jerozolimie.

Pięć lat temu po raz pierwszy zainicjowano festiwal Open Restaurants w Tel Awiwie - jedno z najbardziej fascynujących kulinarnych wydarzeń w Izraelu. Najbliższa, listopadowa edycja odbędzie się w Jerozolimie już po raz drugi.
Towarzyszyć jej będzie wiele wydarzeń kulturalnych, pokazując prawdziwe, nie tylko kulinarne oblicze stolicy Izraela. Szerokiej publiczności z całego świata zostaną zaprezentowani m.in. - szefowie kuchni, producenci żywności i miejscowych specjałów, restauracje i lokalne osobistości kulinarne.

Spotkanie z szefami kuchni najlepszych jerozolimskich restauracji będzie jednym z ważniejszych punktów w programie imprezy.

Goście, uczestniczący w międzynarodowych warsztatach kulinarnych pod ich przewodnictwem, będą próbowali stworzyć najbardziej charakterystyczne dania miejscowej kuchni.

Podczas festiwalu w wielu restauracjach w Jerozolimie będą organizowane specjalne warsztaty i kolacje pokazowe, m.in. w takich miejscach jak: Machneyuda, Hamotzi, Adom i Azura.

Większość wydarzeń festiwalowych odbywać się będzie w języku hebrajskim, ale organizatorzy przygotowali również specjalne pakiety uczestnictwa dla turystów w języku angielskim.

Bilety na imprezę będą dostępne od 15 października br.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.