Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 16 październik 2017 14:25

18 edycja Dni Otwartych Piwnic w Małych Karpatach

Napisane przez AG
18 edycja Dni Otwartych Piwnic w Małych Karpatach archiwum Narodowe Centrum Turystyki Słowacji

Kolejna edycja najbardziej popularnej imprezy na Małokarpackim Szlaku Winnym odbędzie się w dniach 17-18 listopada.

Gospodarze przygotowali ponad 150 starych, urokliwych piwnic, w których goście będą mogli delektować się  smakiem szlachetnych, regionalnych win. Imprezie towarzyszyć będzie bogaty program kulturalny i gastronomiczny. Degustowane będą także młode wina rocznika 2017. 
Bilety wstępu w cenie 50 euro (w tym 25 euro talon na zakup wina) można rezerwować pod adresem: Małokarpacki Ośrodek Oświatowy Horná 20, Modra, tel.: 00421/33/643 34 89, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.mvc.sk

Bilet upoważnia Państwa do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win. Przy zakupie biletu otrzymujecie kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic" oraz inne niespodzianki. Sądzimy, że będą to niepowtarzalne i miłe przeżycia we wspaniałej winiarskiej atmosferze.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.