Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 26 wrzesień 2017 00:23

Wrocławska restauracja z najlepszym daniem regionalnym w Polsce

Napisane przez MG
Ekipa zwycięskiej Restauracji Malarska Ekipa zwycięskiej Restauracji Malarska materiały prasowe

Danie z kuchni Restauracji Malarskiej we Wrocławiu - sum milicki w sosie rakowym z kaszą z Doliny Gryki - zwyciężył w ogólnopolskim konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów.

Nagrodę Perłę 2017 wręczono podczas odbywającej się w niedzielę 24 września gali odbywającej się podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu.

Nagrodę odebrał szef restauracji Marcin Jakubow oraz szef kuchni Arkadiusz Dziakowski i z-ca szefa kuchni Dawid Skura. Wszystkie produkty użyte do przygotowania zwycięskiej potrawy pochodzą z dolnośląskich hodowli  i gospodarstw ekologicznych.
Głównym celem konkursu jest identyfikacja i promocja polskich produktów regionalnych, osadzonych głęboko w polskiej tradycji i od lat wytwarzanych tymi samymi metodami i według tych samych receptur oraz promocja restauracji, które w swojej ofercie serwują dania z użyciem produktów regionalnych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.