Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 04 listopad 2013 19:05

Restauracja Pałacowa jedną z najlepszych Polsce

Napisane przez AG
Załoga restauracji Pałacowa w hotelu Anders Załoga restauracji Pałacowa w hotelu Anders archiwum hotelu Anders

W plebiscycie POLAND 100 BEST RESTAURANTS AWARDS wzięło udział 541 restauracji.

100 najlepszych znalazło się na liście Poland 100 Best Restaurants 2013 – wśród nich, z najlepszą możliwą oceną „Trzech Widelcy" znalazła się Restauracja Pałacowa Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, otrzymując nagrodę Grand Award.
W konkursie "Trzy Widelce" otrzymało 21. polskich restauracji. Nagrodę podczas uroczystej Gali w Warszawie odebrali Pieter Oosthuizen i Dariusz Struciński, dyrektor gastronomii i szef kuchni Hotelu Anders.
Konkurs POLAND 100 BEST RESTAURANTS to jedyny w skali kraju plebiscyt wyłaniający najlepsze restauracje w kraju. Restauracje, które znalazły się na liście poddane zostały rygorystycznej kontroli zarówno ze strony konsumentów – nadesłano blisko 18 000 ankiet, oraz kapituły konkursu – badanie Mystery Shopper tzw. tajemniczy klient.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.