Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 październik 2015 15:21

Nowa odsłona NOVO2 lounge bar w Krakowie

Napisane przez AG
Nowa odsłona NOVO2 lounge bar w Krakowie AG

1 października 2015 roku Novotel Kraków Centrum dołączył do grona tych hoteli, które mogą się pochwalić świeżo odnowionym konceptem NOVO2 lounge bar.

W trakcie jazzowo-kulinarnego wieczoru poprowadzonego przez Łukasza Ciocha, można było nie tylko wypróbować menu nowej restauracji czy posłuchać doskonałej muzyki, ale także zobaczyć ekwilibrystyczny pokaz barmański oraz skorzystać z fotobudki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w stylu lat 20. XX wieku. Główną atrakcją wieczoru był jednak pokaz kulinarny szefa kuchni NOVO2 Andrzeja Żylskiego animowanego przez byłego jurora programu „Top Chef" oraz kucharza znanego m.in. z porannego magazynu „Dzień Dobry TVN" Joseph'a Seeletso.

Sabina Bartyzel, dyrektor generalna Regionu Południowego hoteli Novotel i Mercure oraz dyrektor generalna Novotel Kraków City West, powiedziała: „Gastronomiczny koncept Novo2 lounge bar, gdziekolwiek jest wdrażany zyskuje rzesze stałych klientów, nie tylko ze względu na swoją wyśmienitą kuchnię, ale także z powodu atmosfery, którą kreuje."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.