Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 10 kwiecień 2015 12:19

Festiwal Śląskie Smaki

Napisane przez AG
Złotopotocki pstrąg Złotopotocki pstrąg archiwum Śląskie Smaki

Już dziesiąta edycja Festiwalu odbędzie się 6 czerwca, tym razem w Wiśle.

W trakcie kulinarnych zmagań w trzech konkursowych kategoriach rywalizować będą drużyny profesjonalnych kucharzy, uczniów szkół gastronomicznych i amatorów (przede wszystkim Kół Gospodyń Wiejskich i gotujących rodzin). Jak zwykle, kucharze będą rywalizować o zaszczytny tytuł Eksperta „Śląskich Smaków" i nagrodę Złotego Durszlaka.
Na festiwalowej scenie zagoszczą zespoły i kabarety, które będą bawiły publiczność aż do wieczora. Zwieńczeniem imprezy będzie występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk" im. Stanisława Hadyny.
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja, a tydzień później zostanie podana lista drużyn startujących w poszczególnych kategoriach.
X Festiwal „Śląskie Smaki", 6 czerwca 2015 r. (sobota), Plac Hoffa w Wiśle. Szczegóły na www.slaskiesmaki.pl.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.