Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 11 grudzień 2014 22:41

Pierwszy minibrowar na rzece otwarty w Bratysławie

Napisane przez AG
Pierwszy minibrowar na rzece otwarty w Bratysławie archiwum SACR

W Bratysławie na „Tyršovom nábreží" w pobliżu Teatru Arena w piątek o godzinie 19.00 otwarty zostanie Dunajsky pivovar – pierwszy minibrowar na rzece w Europie.

Znajdzie się w nim restauracja z tradycyjną słowacka kuchnią dla 500 osób oraz botel/hotel na wodzie dla około 40 osób (19 pokoi dwuosobowych) . Otwarcie botelu planowane jest na 1 stycznia.
W browarze warzone będzie niepasteryzowane piwo Patron 11,5°, który był dawniej produkowany w Browarze Patron w Bratysławie.
www.dunajskypivovar.sk

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.