Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 05 grudzień 2014 16:02

Sand Hotel z Kołobrzegu wyróżniony w przewodniku Gault&Millau

Napisane przez AG
Wojciech Kempa Wojciech Kempa archiwum Sand Hotel

Hotelowa Restauracja Sand{acz} jako jedyna z Kołobrzegu i regionu znalazła się w pierwszym polskim wydaniu Gault&Millau. Francuscy i belgijscy inspektorzy docenili kunszt Wojciecha Kempy, szefa kuchni.

Gault&Millau to przewodnik kulinarny, który po raz pierwszy ukazał się 50 lat temu we Francji. Obecnie ukazuje się w 9 krajach. Właśnie ukazało się lokalne wydanie rekomendujące restauracje w Polsce. Oceniało je wyszkolone grono ekspertów z Polski, Francji i Belgii, którzy korzystali z restauracji anonimowo. Wśród rekomendowanych miejsc znalazła się hotelowa restauracja Sand{acz} – jak nazwa wskazuje – specjalizująca się w daniach z ryb. Degustatorzy docenili także szeroką kartę win, słodkości oraz korespondujący wystrój wnętrz – nowoczesny i elegancki.

Wojciech Kempa, skomentował: „Przygodę z gotowaniem rozpocząłem kilkanaście lat temu, a w Restauracji Sand{acz} pracuję od samego początku. Zaczynałem jako kucharz, potem byłem zastępcą szefa kuchni, a od półtora roku mogę proponować Gościom swoje autorskie potrawy. A znalezienie się wśród 250 najlepszych restauracji w Polsce to dla mnie i całego zespołu wielki zaszczyt."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.