Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Reklama

Marzena Markowska

Marzena Markowska

„Miała być promocja województwa, że zacytuję, a tu d.pa wyszła” – zagaja Stanisława Derehajło dziennikarz Radia Białystok. „Ha, ha, ha, zobaczcie, no i mamy teraz dużo tekstów kruszwilowych” – cieszy się wicemarszałek. Ta rozmowa, podobnie jak film Kruszwila – parafrazując popularny serwis z fikcyjnymi newsami – nie została zmyślona.

Michał Podbielski, urzędnik, który przeprowadził kampanię promocyjną z „Lordem Kruszwilem”, wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że treść filmu znali jego przełożeni. Tłumaczy, że „założeniem filmu było skonfrontowanie z rzeczywistością negatywnego wizerunku województwa, utrwalanego w internetowych memach.”

„Siema, jestem Marek, to będzie dosyć szybki odcinek…” – w kadrze widzimy oblicze Youtubera, „Lorda Kruszwila”. Zaraz potem na ekranie pojawia się jego tułów i zbliżenie na spodnie. „Co Ty, gej jesteś?” – pyta Kamerzystę Kruszwil. „Nie, po prostu chciałem pokazać, jakiego masz małego.” Tak zaczyna się sfinansowany przez urząd marszałkowski spot, mający promować turystyczne walory Podlasia.

poniedziałek, 23 grudzień 2019 08:31

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Spokojnych, pełnych szczęścia Świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych prezentów pod choinką, wszystkich bliskich przy stole oraz spełnienia marzeń małych i dużych, smakowitych podróży oraz turystycznego spełnienia w Nowym Roku - życzy - Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl.

poniedziałek, 16 grudzień 2019 16:48

Sąd ogłosił upadłość Neckermann Polska

Złożony przez prezesa Neckermanna wniosek o ogłoszenie upadłości polskiej spółki Neckermann został w piątek pozytywnie rozpatrzony przez sąd. Wyznaczony został syndyk masy upadłościowej.

piątek, 06 grudzień 2019 08:54

Rainbow – wzrost przedsprzedaży zimy o 1/5

Z raportu okresowego opublikowanego przez zarząd Rainbow wynika, że przedsprzedaż oferty zimowej w tym roku znacznie wzrosła. Liczba rezerwacji dobiega do 70 tys.

Do 2023 roku sieć hotelowa Red Sea, należąca do tej samej grupy kapitałowej co touroperator ETI, planuje podwoić liczbę miejsc noclegowych – z 16 tys. do 32 tys. Przyczynić ma się do tego ogromny, budowany obecnie kompleks w Sahl Hasheesh. Inwestycję tę, a także część starszych obiektów sieci, zwiedzili agenci turystyczni ETI podczas VIP World Academy 2019.

Śniadanie biznesowe zorganizowane przez SITE Poland we współpracy z liniami Emirates miało na celu przypomnieć o akcji charytatywnej na rzecz domu samotnej matki, a także zapoznać członków organizacji ze strategią odpowiedzialności za środowisko stosowaną przez przewoźnika. Przy okazji zaprezentowana została oferta EXPO 2020 w Dubaju dla grup.

środa, 04 grudzień 2019 12:05

Madagaskar zaczyna promocję na polskim rynku

Czwarta największa wyspa świata i jednocześnie coraz bardziej popularny kierunek podróży Polaków zainteresował się turystycznym rynkiem Europy Środkowej. Warszawa znalazła się na trasie roadshow zorganizowanego przez Ministerstwo Turystyki i Narodową Organizację Turystyczną Madagaskaru.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 18:43

Agenci ETI bawili się w Port Ghalib [GALERIA ZDJĘĆ]

Zakończona już impreza ETI VIP World Academy 2019, na którą zaproszeni zostali agenci touroperatora ze środkowych i południowych krajów europejskich obfitowała w wycieczki i imprezy towarzyszące części merytorycznej. Było snurkowanie, pływanie łodzią ze szklanym dnem, quady, siatkówka… i co wieczór inna impreza.

Strona 1 z 18