Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 14 listopad 2013 12:25

Spot reklamowy o Koszycach najlepszy na festiwalu w Koszycach

Napisane przez AG
Koszyce Koszyce archiwum SACR

Spot turystyczny o Koszycach – Europejskiej Stolicy Kultury 2013 uzyskał I. miejsce w kategorii krótkich filmów na międzynarodowym festiwalu Tourfilm w Karlowych Warach.

Autorami spotu, który zrealizowany został na zlecenie organizacji KOŠICE – Turizmus, są koszyczanie Ján Varchola i Peter Uhrin z firmy OneClicksukces. Spot Visit Košice zwyciężył w kategorii filmów do 3 minut, gdzie nominowanych zostało 113 spotów z całego świata.Festiwal Tourfilm jest najstarszym festiwalem
filmów turystycznych na świecie i tego roku ponownie odbył się w Karlowych Warach, w dniach 03-05.10.2013 r. w Grandhotelu PUPP i w hotelu uzdrowiskowym
Thermal. W 46-tej edycji tego międzynarodowego festiwalu wzięły udział 132 państwa a łącznie zaprezentowano 747 filmów i multimedii.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.