Reklama

Reklama

Reklama

środa, 16 lipiec 2014 12:04

Jedyne na Słowacji nurkowanie do wraków - w Beszenowej

Napisane przez AG
Nurkowanie w Beszenowej Nurkowanie w Beszenowej archiwum SACR

Aquapark Gino Paradise Bešeňová stworzył udostępnił kolejną atrakcję - nurkowanie pod opieką instruktorów do modelu wraku okrętu pirackiego.

Goście aquaparku w Beszenowej mogą, przed wyprawami do ciepłych mórz, potrenować profesjonalne nurkowanie na miejscowym basenie. Od połowy lipca czynne jest nowe Centrum Nurkowe, którego instruktorzy uczą nurkowania wykorzystując kolejną nowość - zatopiony "okręt piratów".
Tuż obok znajduje się kolejna nowość - Dzika rzeka. Ma długość 220 metrów, szerokość 3 metrów. Można po niej spływać pontonami.

Lýdia Chovancová z działu marketingu Gino Paradise Bešeňová powiedziała: "Kolejną, zabawną nowością jest basen Fun Bubble. To basen z normalną (nie termalną), czystą wodą, można z niego wspinać się przy pomocy lin po ruchomej "górce" i potem z niej zjeżdżać do wody."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.