LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

piątek, 11 lipiec 2014 15:09

Lotnisko w Tel Avivie pod ostrzałem

Napisane przez MZ
Lotnisko w Tel Avivie pod ostrzałem WikiMedia

Podróże lotnicze do Izraela mogą wiązać się obecnie z poważnym ryzykiem. wziął na cel międzynarodowy port lotniczy Ben Gurion. Jak poinformowała agencja Reuters, lotnisko było celem ataku rakietowego.

Ochrona obiektów lotnictwa cywilnego w Izraelu jest jedną z najlepszych na świecie, jednak wkrótce może to nie wystarczyć. Port lotniczy Ben Gurion był dziś bowiem celem ataku rakietowego. Hamas potwierdza, że wystrzelił pociski i że zostały one strącone przez izraelski system ochrony antyrakietowej.

Syreny zawyły w Tel Avivie w piątkowy poranek ok 10:45. Organizacja Hamas przyznaje się do próby zamachu i twierdzi, że jest to jej pierwszy atak na lotnisko Ben Gurion w historii.

Izraelski system ochrony antyrakietowej, tzw. Żelazna Kopuła, zestrzeliła trzy rakiety w obrębie Tel Avivu. Na dziesięć minut wstrzymano wszystkie loty. Mimo zagrożenia dalszymi zamachami, władze Izraela nie zamierzają zamykać portu lotniczego.