Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 03 lipiec 2014 21:41

Słowacki Liptów uruchomił aplikację dla turystów

Napisane przez AG

Aplikacja jest przeznaczona dla użytkowników Internetu i telefonów komórkowych.

Mieści ona szeroki zakres map, opisy największych atrakcji regionu, aktualizowane informacje. Wszystkie dane przekazywane są w czasie rzeczywistym podczas uruchamiania aplikacji. Istnieje możliwość nagrywania własnych tras, ich trajektorii, czasu trwania i odległości.

Darina Bartková, dyrektor regionalnej organizacji turystycznje regionu LIPTOV powiedziała: "Naszym celem jest stopniowe ujednolicenie wszystkich głównych graczy w dziedzinie turystyki w naszej okolicy. Udało nam się połączyć informacje o ośrodkach narciarskich z wiadomościami o parkach wodnych, atrakcjach turystycznych i atrakcjach przyrodniczych regionu."

Jedną z pierwszych tras dokładnie opisanych w aplikacji jest najnowsza, 60-kilometrowa trasa wokół jeziora Liptowskie Morze.
Aplikacja jest dostępne za pośrednictwem App Store (IOS) i Google (Android).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.